جدیدترین رنگ سرویس خواب در بازار چه رنگی است؟

چیدو پلاس 08 اسفند 1401 ،

همیشه حساسیت ها روی انتخاب سرویس خواب به عنوان مهم ترین بخش از چیدمان اتاق زیاد بوده است. دانستن و اطلاع داشتن از جدیدترین رنگ سرویس خواب کمک می کند تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و اتاق تان را زیبا تر چیدمان کنید. دکوراسیون اتاق خواب و از همه مهم تر انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ برای آن تاثیر فوق العاده زیادی بر روی میزان آرامش و راحتی شما خواهد داشت. اگر می خواهید بدانید که جدیدترین رنگ سرویس خواب در بازار چه رنگی است و اتاق تان را مطابق با مد روز طراحی و چیدمان کنید، در این متن همراه ما باشید.

جدیدترین رنگ سرویس خواب چه رنگی است؟

شاید بتوان گفت که دیگر دوره تخت خواب های چوبی با رنگ های قهوه ای سوخته به سر آمده و امروزه می توان انتخاب های متنوع تری در این باره داشت. جدیدترین رنگ سرویس خواب شامل رنگ های سفید، انواع قهوه ای، طوسی، بژ و حتی استخوانی است. بسته به مدل تخت خواب از این رنگ ها برای بخش های چوبی و یا قسمت های پارچه ای نظیر تاج تخت استفاده می شود. حال اینکه کدام یک از این رنگ ها را برای اتاق خود استفاده کنید، بستگی به سلیقه و البته متراژ اتاق تان خواهد داشت. تم رنگی چیدمان اتاق نیز در انتخاب رنگ تخت خواب موثر خواهد بود. در ادامه پیرامون سه رنگ مهم سفید، قهوه ای و طوسی به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب بیشتر توضیح داده می شود.

رنگ طوسی، جدیدترین رنگ سرویس خواب

یکی از رنگ هایی که به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب مطرح می شود، طوسی است. حتی شاید بتوان گفت که طوسی جدیدترین رنگ سرویس خواب است. این رنگ امروزه به یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی تبدیل شده و افراد زیادی از آن چه در ترکیب رنگ اتاق خواب و چه در دیگر بخش های خانه حتی سالن پذیرایی استفاده می کنند. طوسی رنگی جدید و مدرن محسوب می شود و فضایی کاملا امروزی به اتاق می بخشد. رنگ طوسی با وجود تمام زیبایی هایش رنگی خنثی و رو به سرد به شمار می رود و هنگامی که در سرویس خواب استفاده شود بهتر است با کاربرد ترفند هایی کمی گرما به آن بخشیده شود. مثلا قرار دادن چند کوسن به رنگ گرم بر روی تخت و یا استفاده از دکوری هایی به رنگ های گرم می تواند این تعادل را ایجاد کند. برای جدیدترین رنگ سرویس خواب یعنی طوسی می توان از رو تختی هایی به رنگ های سفید، لیمویی، آبی، فیلی، صورتی، و ترکیب رنگ هایی مانند نقره ای بر روی آن استفاده نمود. رنگ صورتی روشن به همراه صورتی های تیره به میزان محدود می تواند فضایی جذاب و فانتزی و البته دوست داشتنی ایجاد نماید.

جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب

انتخاب رنگ سفید به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب

رنگ سفید همیشه روی مد بوده و تقریبا در تمام دوره ها از این رنگ به عنوان یک رنگ همه پسند و البته مطابق مد نام برده می شده است. در هر دوره و زمان می توان از رنگ سفید به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب اسم برد که پر فروش و پر طرفدار است. سرویس خواب سفید رنگ برای اتاق هایی با متراژ زیاد و کم قابل استفاده است و محدودیتی برای کاربرد آن وجود ندارد. اما اگر اتاق تان کوچک و نقلی است و به دنبال سرویس خوابی هستید که از نظر بصری اتاق را شلوغ و کوچک تر جلوه ندهد، از رنگ سفید برای این مورد استفاده نمایید. هم تخت خواب و هم اجزای کناری آن شامل پا تختی ها، پاف و میز آرایش و آینه از رنگ سفید انتخاب می شوند. خوبی رنگ سفید که به عنوان پر طرفدار ترین و جدیدترین رنگ سرویس خواب مطرح شد، آن است که با تمامی رنگ ها ست می شود به گونه ای که می توان رو تختی را از هر رنگی انتخاب کرد و فضای اتاق را گرفته و تاریک نمی کند.

همانطور که گفته شد از مزایای رنگ سفید به همنشینی خوب آن با دیگر رنگ ها اشاره می شود. برای مثال رنگ دیوار ها، والان پرده و رو تختی را به راحتی می توان با سفید ست کرد و به این ترتیب عوض کردن و ایجاد تغییر در رنگ این بخش های اتاق خواب و تطبیق آنها با سرویس خواب کاری آسان خواهد بود. این به آن معناست که شما با محدوده انتخاب های گسترده تری مواجه هستید. با وجود یک تخت خواب سفید رنگ می توانید از تمامی رنگ ها و طرح ها برای رو تختی استفاده نمایید. رو تختی های ساده، طرح دار، شلوغ، خلوت، طرح های مدرن، طرح های فانتزی و خلاصه هر طرح و رنگی که مد نظر شماست با یکی از انواع جدیدترین رنگ سرویس خواب یعنی سفید، هماهنگی کامل را برقرار می کند.

رنگ قهوه ای به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب

اگر برای خرید تخت خواب به بازار مراجعه کرده باشید حتما دیده اید که تخت خواب هایی به رنگ قهوه ای زیاد و پر فروش هستند. رنگ قهوه ای با اینکه رنگی اصیل و قدیمی به شمار می رود اما در سال های اخیر به عنوان جدیدترین رنگ سرویس خواب هم مطرح شده است. قهوه ای های روشن و تیره از رنگ چوب گرفته تا نسکافه ای و فندقی و بلوطی با رگه ها و بافت طبیعی چوب انتخاب هایی مطابق مد روز به شمار می روند. تخت خوابی قهوه ای رنگ با ارتفاع کوتاه و پایه های باریک که به صورت اریب در چهار طرف قرار گرفته اند، جدید ترین مدل و رنگ را برای سرویس خواب تشکیل می دهند. رنگ قهوه ای رنگی گرم و گیرا محسوب می شود و فضای اتاق خواب را صمیمی و پر حرارت می کند. برای ست کردن سرویس خواب قهوه ای با رنگ های دیگر در مقایسه با سرویس خواب سفید، محدودیت های بیشتری خواهید داشت. با وجود سرویس خواب قهوه ای رنگ در اتاق بهتر است از رو تختی هایی با رنگ گرم مانند کرم بر روی آن استفاده شود. البته رنگ هایی مانند بنفش، آبی یا سبز هم زیبایی فوق العاده ای در کنار یکی از انواع جدیدترین رنگ سرویس خواب یعنی قهوه ای ایجاد می کنند.

دیگر رنگ های پر کاربرد در سرویس خواب

در بخش های قبلی سه مورد از جدیدترین رنگ سرویس خواب که امروزه در بیشتر مغازه ها و فروشگاه ها دیده می شوند، معرفی شد. سفید، قهوه ای و طوسی که مهم ترین رنگ های فعلی در صنعت ساخت سرویس خواب هستند. اما رنگ های دیگر هم در این زمینه به کار برده می شوند. رنگ هایی مانند بژ، استخوانی، آبی تیره، مشکی و رنگ های دیگر که مطابق با سلیقه هر فرد در سرویس خواب او مورد استفاده قرار می گیرند.

نتیجه گیری درباره جدیدترین رنگ سرویس خواب

  • طوسی جدیدترین رنگ سرویس خواب به شمار می رود.
  • رنگ های سفید و قهوه ای همیشه جزو پر طرفدار ترین رنگ های سرویس خواب محسوب می شوند.
  • برای انتخاب رنگ سرویس خواب حتما متراژ اتاق تان را در نظر بگیرید.
  • اگر اتاق خواب تان دارای متراژ کم است، رنگ طوسی را برای سرویس خواب انتخاب نکنید. بهترین رنگ برای سرویس خواب اتاقی کوچک، سفید است.
  • سرویس خواب قهوه ای رنگ که به سبک های مدرن و نئوکلاسیک ساخته می شوند، برای کسانی که به دنبال داشتن اتاق خوابی با وقار و گرم و صمیمی هستند، بسیار مناسب است.
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب
جدیدترین رنگ سرویس خواب

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

آموزش رنگ کاری تخت خواب در منزل و بررسی قیمت این کار در کارگاه

تخت خواب های لوکس و مدرن با هد بورد یا تاج های پارچه ایچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<