چند تم تولد پسرانه که حتی در بزرگسالی به یاد فرزندتان خواهد ماند

چیدوپلاس ۰۸ آذر ۱۳۹۹ ،

چند وقتی است که چیزی به اسم تم برای تولدها و جشن ها باب شده است. داشتن تم باعث می شود که جشن تولد جالب تر و هیجان انگیز تر شود. خصوصا برای بچه ها که همیشه تم تولد را بیشتر از چیزهای دیگرش دوست دارند. اگر می خواهید برای پسر بچه تان جشن تولد برگزار کنید از او بپرسید که دوست دارد تم مورد علاقه اش چه چیزی باشد. آنها عاشق شخصیت های کارتونی یا فوتبالی یا فضانوردی یا .. هستند و حتما دوست دارند شخصیت مورد علاقه شان در تولدشان حضور داشته باشد. به این معنی که وسایل تزیینی، کیک، لباس و غیره شبیه به آن شخصیت باشد. موضوعات مختلفی تحت عنوان تم تولد پسرانه وجود دارد؛ حیوانات، مینیون، مرد عنکبوتی، باب اسفنجی، ماشین ها، بتمن، بن تن، فوتبالی و غیره. برای اینکه یک جشن تولد با تم خاص برای پسرتان برگزار کنید باید قبل از هر چیز یک سری کارها را انجام دهید. شاید با جستجو در اینترنت و دیدن عکس های متفاوت از تم های تولد پسرانه، دچار سردرگمی شوید و ندانید بالاخره کدام تم را بهتر است انتخاب کنید.

همانطور که گفته شد برای شروع کار بهتر است از پسرتان بپرسید که بیشتر به چه چیز علاقه دارد. بعد از فهمیدن این موضوع یک کاغذ و قلم بیاورید و از تمام کارهایی که باید انجام دهید یک چک لیست درست کنید. تمام کارهای لازم، وسایلی که باید خریداری شوند، نوع تزئینات و غیره. همه را یادداشت کنید و طبق آن پیش بروید. درباره موضوعی که قرار است تم تولد پسرتان باشد کمی در اینترنت جستجو کنید و کاملا با موضوع آشنا شوید. باید رنگ غالب تم تولد را پیدا کنید و بر اساس آن بادکنک رنگی تهیه کنید. همچنین اگر قرار است از ریسه های رنگی برای تزیین استفاده کنید، باید رنگ مورد نظر را بدانید. همچنین شاید مجبور باشید ماکت ها یا مجسمه هایی در رابطه با آن موضوع خریداری کنید، در این مطلب چند تم تولد پسرانه را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

تم تولد پسرانه حیوانات

خیلی از پسر بچه ها علاقه زیادی به حیوانات دارند. اگر پسرتان عاشق حیوانات است خیلی خوش شانس بوده اید؛ سعی کنید با راهنمایی های خود این عشق را در او حفظ کنید. تم تولد پسرانه حیوانات یک تم جذاب و عالی است و برپا کردن جشن تولد با این تم بسیار لذت بخش خواهد بود. برای فراهم کردن مقدمات از روی لیستی که تهیه کرده اید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. بادکنک های سبز معمولی و هلیومی، کاغذ رنگی های سبز روشن و تیره و رنگ های شاد دیگر، مقواهای رنگی برای درست کردن ماکت هایی از حیوانات، بادکنک های فانتزی به شکل سر حیوانات مانند شیر، زرافه، گوزن و غیره که در بازار موجود هستند. (البته اگر وقت درست کردن ماکت با مقواهای رنگی را ندارید، می توانید به صورت آماده از بازار تهیه کنید.) برای شروع کار یک میز را در نظر بگیرید. بادکنک های هلیومی سبز که نماد درخت هستند را پشت میز به دیوار بچسبانید. بادکنک های دیگر را باد کنید و اطراف میز بر روی زمین بگذارید. بادکنک هایی که شبیه سر حیوانات هستند را باد کنید و لا به لای دیگر بادکنک ها بگذارید. با این کار یک جنگل کوچک پر از حیوانات زیبا درست کرده اید. کیک تولد را هم به آسانی با طرح هایی از حیوان مورد علاقه پسرتان تزیین کنید.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه مینیون

مینیون ها شخصیت های بامزه انیمیشنی به همین اسم هستند. در بازار بادکنک هایی با طرح مینیون ها موجود است و به راحتی می توانید خریداری کنید. تم رنگی مینیون ها زرد و آبی پر رنگ است. پس بادکنک هایی با این دو رنگ تهیه کنید. همچنین ظرف های پاپ کورن با طرح مینیون ها هم قابل خریداری هستند. اطراف میز را با بادکنک های زرد و آبی پر کنید و دو سه بادکنک بزرگ مینیون هم بالای بقیه بادکنک ها قرار دهید. می توانید رو میزی آبی پر رنگ روی میز بیندازید و چند عروسک مینیون کوچک روی آن قرار دهید. کیکی با تزیین این شخصیت کارتونی از شیرینی فروشی تهیه کنید و در مرکز میز بگذارید. در فروشگاه های عرضه وسایل و مواد تولد بشقاب و لیوان و کلاه های بوقی با همین طرح وجود دارند. پس نگران هیچ چیز نباشید.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن شخصیت مورد علاقه خیلی از پسر بچه ها است. تم تولد پسرانه با موضوع مرد عنکبوتی تمی پر طرفدار و محبوب است. پس مطمئن باشید همه وسایل و لوازمی که برای جشن تولد با این تم به آنها نیاز دارید، قابل خریداری هستند. همانطور که می دانید برای این تم باید بادکنک های قرمز و آبی بخرید، بشقاب و قاشق و لیوان و ظرف پاپ کورن با همین طرح، ریسه هایی با عکس مرد عنکبوتی، یک کیک اسپایدرمنی جذاب و از همه مهمتر یک لباس مرد عنکبوتی که می تواند بهترین هدیه برای پسرتان باشد، می توانید تعدادی نقاب هم به دیگر شرکت کنندگان در جشن تولد بدهید.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
birthday-party-themes-for-boys 7

تم تولد پسرانه بتمن

بتمن هم با آن نقاب و شنل جذابش موضوع خوبی برای تم تولد پسرانه است. تم تولد بتمن نه تنها برای بچه ها که برای پدر و مادرهایشان هم جالب خواهد بود. اگر تصمیم به برگزاری جشن تولد با این تم را دارید، یک پوستر بزرگ که بر روی آن علامت بتمن قرار دارد تهیه کنید و پشت میز تولد بر روی دیوار بچسبانید. بادکنک های زرد و مشکی بخرید و اطراف پوستر قرار دهید، کیک با طرح بتمن، ظروف، ریسه ها و در نهایت یک تی شرت بتمنی که بر تن پسرتان است. همه چیز برای تولد با تم بتمن آماده است.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه فوتبالی

بیشتر پسر بچه ها فوتبال را دوست دارند و خیلی های شان فوتبال بازی می کنند. اگر پسرتان اهل فوتبال است تم تولد پسرانه فوتبالی تمی هیجان انگیر و دوست داشتنی برایش خواهد بود. کافیست بدانید طرفدار چه تیم ایرانی یا اروپایی است. اگر پدر و پسر هر دو طرفدار یک تیم باشند موضوع جالب تر هم می شود. با تهیه وسایل مربوط به آن تیم و پوشیدن لباس تیم مورد نظر توسط پدر و پسر یک جشن پر هیجان خواهید داشت.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه سفینه فضایی

برای پسر بچه هایی که عاشق نجوم و فضانوردی هستند این یک ایده بسیار عالی است. برای این کار کافیست پشت میز تولد را با یک مقوای بزرگ یا پارچه سرمه ای بپوشانید. بر روی آن ستاره های طلایی رنگ بچسبانید. ماکت های سیاره های منظومه شمسی و یک ماکت بزرگ سفینه فضایی تهیه کنید و اطراف میز قرار دهید. همچنین برای هدیه تولد می توانید یک تلسکوپ آماتور به پسرتان هدیه دهید. با این کار یک شب بی نظیر برای او خواهید ساخت.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

تم تولد پسرانه برای پسر بچه های زیر ۴ سال

برای پسر بچه های خیلی کوچک که نه می توانند طرفدار تیم فوتبال باشند و نه هنوز قدرت تشخیص انیمیشن ها و شخصیت های آن را دارند، هم تم های جالبی وجود دارد. برای مثال تم زنبور، کفش دوزک، تم کشتی و دریا، تم ماشین یا قطار، تم بادکنک های رنگی و غیره می توانند جزو انتخاب های شما باشند.

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

خانه ایده آل خود را بسازید:

چند تم تولد دخترانه که برای فرزند دلبندتان تبدیل به یک جشن فراموش نشدنی خواهد شدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید