چند تم تولد دخترانه که برای فرزند دلبندتان تبدیل به یک جشن فراموش نشدنی خواهد شد

چیدوپلاس 08 آذر 1399 ،

اگر می خواهید برای دختر دلبندتان یک جشن تولد تمام عیار برگزار کنید، بهتر است برای این کار از یک تم خاص کمک بگیرید. تم های مختلفی برای تولد دختر بچه ها وجود دارد. اکثر دخترها در دنیای انیمیشن هایی که می بینند عاشق پرنسس ها و شاهزاده خانوم هایی هستند که پیراهن های پر چین و و زیبا می پوشند و تاج هایی پر شکوه بر سر دارند. اگر دختر شما هم جزو همین بچه ها است، پس انتخاب تم پرنسس برای تولدش هدیه خوبی به او خواهد بود. به غیر از پرنسس و سیندرلا تم های دیگری مانند یونی کورن، کیتی، فروزن، قلب، توت فرنگی، رنگین کمان، آبنبات و غیره تم های پر طرفدار برای تولد دختر بچه ها هستند. برای شروع کار پس از انتخاب تم مورد علاقه دخترتان، لیستی از کارهایی که باید انجام شود، تهیه کنید. در مورد جشن تولد دختران دو موضوع اصلی وجود دارد. موضوع اول کارهایی است که طبق تم انتخابی باید انجام دهید. مثل خرید وسایل و تزئینات و کیک و بادکنک و غیره، و دیگری لباسی است که دخترتان در روز تولدش باید بپوشد که این لباس هم باید در راستای تمی باشد که انتخاب کرده اید.

تم تولد دخترانه پرنسس

این یک تم محبوب بین خانواده هایی است که دختر بچه دارند. پرنسس های انیمیشن های والت دیزنی مانند سفید برفی، زیبای خفته، سیندرلا، پری دریایی، یاسمین، مولان، راپونزل، آنا و السا هر کدام می توانند به تنهایی و یا همه آنها با هم تم تولد دخترتان را تشکیل دهند. در همه این تم ها رنگ غالب صورتی، بنفش، زرد، آبی و رنگ های روشن است. هر کدام از پرنسس ها که بیشتر مورد علاقه دخترتان بود رنگ مخصوصی دارد که بادکنک های جشن باید از آن رنگ تهیه شوند. سیندرلا هم یکی از معروف ترین شخصیت های کارتونی است که تم تولد خیلی از دختربچه ها هم هست. برای این تم بادکنک های آبی روشن و سفید بخرید و اطراف میز تولد را پر از بادکنک کنید. پوسترهای بزرگی ویژه هر شخصیت معروف کارتونی در بازار موجود هستند که برای این تم پوستر سیندرلا را می توانید به راحتی بخرید و در پشت میز تولد نصب کنید. ویژگی اصلی سیندرلا لباس فاخر آبی رنگ، موهای طلایی و کالسکه ای به رنگ آبی روشن و سفید است. این المان ها باید در تم تولد سیندرلایی وجود داشته باشند. همچنین کیک تولد با طرحی از سیندرلا قابل سفارش دادن در شیرینی فروشی ها است. همینطور بشقاب، لیوان، ظرف پاپ کورن، ریسه ، کلاه بوقی و دیگر ملزومات برپایی جشن با طرح سیندرلا در فروشگاه ها وجود دارند.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه اسب تک شاخ یا یونی کورن

اسب شاخ دار یک شخصیت بسیار زیبا و دوست داشتنی است، که یکی از بهترین انتخاب ها برای تم تولد است. اسبی با چشمان درشت و یک شاخ زیبای طلایی بر روی سرش. اسب تک شاخ، از موجودات اساطیری و افسانه‌ای در فرهنگ ایران، اروپای کهن و قرون وسطی به حساب می‌آید. طبق افسانه‌ها، هرکس به یک اسب تک شاخ سفید دست بزند برای همیشه در زندگی‌اش شاد و خوشحال خواهد بود. برای تم تولد دخترانه اسب تک شاخ می توانید از کیک های کوچک یا کاپ کیک هایی که با خامه های رنگی تزیین شده اند به عنوان پذیرایی استفاده کنید. رنگ غالب یا رنگ زمینه این تم بنفش، صورتی و سبز خیلی روشن و سفید است. یک کیک تولد با طرح اسب تک شاخ کامل کننده این جشن تولد خواهد بود.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد پری دریایی

داستان پری دریایی کوچولو را هانس کریستن آندرسن نوشته است، داستان دربارهٔ پری دریایی جوانی است که می‌خواهد زندگیش در دریا را کنار بگذارد تا یک روح انسانی به دست آورد. پریان دریا، در افسانه‌ها مهربان و خوش‌نام‌اند و بچه ها عاشق آنها هستند.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه فروزن

از سال 2013 که انیمیشن Frozen اکران شد و همه بچه های دنیا این انیمیشن را دیدند عاشق شخصیت های آن به خصوص السا و آنا شدند. شاهزاده هایی زیبا که داستان جالبی برای شان اتفاق می افتد. همچنین این انیمشن به یک تم پر طرفدار برای جشن های تولد تبدیل شد. فروزن همانطور که از اسمش هم پیداست به رنگ برف و یخ و سرما است. پس رنگ اصلی این تم آبی و سفید است. برای برپایی جشن تولد دخترتان با این تم میز تولد را با پارچه های حریر به رنگ های آبی و سفید بپوشانید. می توانید تورهایی نقره ای و براق هم در بعضی قسمت ها استفاده کنید. بادکنک های آبی و سفید را باد کنید و اطراف و بالای میز بچسبانید. ریسه هایی به رنگ سفید و نقره ای و همینطور ریسه هایی که موقع جمع شدن شبیه به دانه های برف می شوند برای تزیین عالی هستند. ماکت های بزرگ السا و آنا و همینطور شخصیت بامزه آدم برفی به نام اولاف بر روی زمین قرار داده شوند به طوری که بچه ها بتوانند در کنار آنها عکس هایی به یادگار بگیرند. برای کیک تواد هم می توانید کیک با طرح قلعه یخی تهیه کنید. یک پیراهن آبی روشن و اکلیلی و یک تاج زیبا دخترتان را درست شبیه شاهزاده السا خواهد کرد.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم های دیگر برای تولد دخترانه

برای برگزاری جشن تولد دخترانه تم های دیگر هم به غیر از شخصیت های معروف کارتونی وجود دارد. در ادامه به معرفی چند تم جذاب دیگر خواهیم پرداخت.

تم تولد دخترانه به رنگ قرمز

برای انتخاب تم حتما نباید به سراغ شخصیت و یا موضوع خاصی بروید. می توانید تنها از یک رنگ به عنوان تم استفاده کنید. رنگ قرمز یک رنگ زیبا و پر انرژی است. یک تم قرمز رنگ برای تولد انتخابی مناسب و عالی است. با انتخاب این تم کار برای تان آسان و کم هزینه است. کافی است همه چیز را به رنگ قرمز تهیه کنید. از بادکنک ها گرفته تا تور ها و وسایل تزیینی، ظروف، کیک، ریسه ها و همه وسایل دیگر. می توانید از شکل کفش دوزک الهام بگیرید و وسایلی با طرح قرمز خال دار تهیه کنید. یک پیراهن چین دار قرمز با خال های سفید یا مشکی، لباسی جذاب برای دخترتان است که در جشن تولدش بپوشد. برای کیک تولد می توانید خودتان یک کیک ساده با تزیینات میوه های قرمز رنگ درست کنید. این تم ساده را می توانید با هر رنگ دیگری که مورد علاقه دختر شماست هم انجام دهید.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه کیتی

کیتی کت یک گربه ملوس و کوچک است که همه دختر بچه ها دوستش دارند. این تم بیشتر مناسب دختر بچه های خیلی کوچک است. رنگ صورتی پر رنگ و شاد، رنگ اصلی این تم است. بچه های کوچک با دیدن بادکنک ها و کوکی هایی با چهره کیتی خیلی ذوق خواهند کرد. به غیر از کیتی، تم های دیگری که مناسب برای دختر بچه های خیلی کوچک هستند شامل خرس های فانتزی، جوجه، میوه ای و غیره. به طور کلی هر چه رنگ های متنوع و شاد بیشتر باشد دختر بچه تان خوشحال تر خواهد شد. سعی کنید از وسایلی که او را غافلگیر می کند استفاده کنید. مثلا یک کارتون بزرگ را با کاغذ کادو رنگ کرده و داخل آن را پر از بادکنک های رنگی کوچک کنید. دخترتان با باز کردن در کارتون و بیرون آمدن بادکنک ها بسیار خوشحال و ذوق زده می شود. استفاده از ریسه های نوری رنگی به تعداد زیاد و خاموش کردن چراغ ها، فضای خانه را متفاوت و زیبا کنید. برای مهمانان هم می توانید هدایای کوچکی را در نظر بگیرید. یک ایده تهیه پیکسل هایی متناسب با تم و هدیه کردن آنها به بچه هایی است که به جشن تولد آمده اند.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد رنگین کمان

بچه ها عاشق رنگین کمان و رنگ های سرزنده و شاد آن هستند، رنگ های رنگین کمان بخش اصلی این تم است. یعنی در تزیینات تان حتما باید المان رنگی قرار دهید. در انتخاب بادکنک رنگ های رنگین کمان را خریداری کنید و بادکنک ها را به صورت رنگین کمان در کنار هم بچینید. رنگ قرمز در رنگین کمان، نماد عشق اشت، رنگ نارنجی، نماد انرژی و خلاقیت، رنگ زرد نماد درخشانی خورشید، رنگ سبز نماد رشد و سلامت، رنگ آبی نماد آرامش و تسکین، رنگ نیلی نماد ابدیت، ئو رنگ بنفش نماد عشق به انسانیت است.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

تم تولد آبنبات، بستنی و توت فرنگی

هیچ کس نمی تواند انکار کند که بچه ها عاشق آب نبات های رنگی و شکلات هستند، پس شما می توانید از این تم به عنوان تم تولد استفاده کنید، این تم هم نیاز به پرداخت هزینه زیاد ندارد و هم شکل رنگی آنها حال و هوای تولد را شاد و دوست داشتنی می کند. لوازم مختلفی برای این تم وجود دارد که هر کدام طرح های مخصوص به خود را دارا هستند، اما گاهی با نگاهی به دور و برمان متوجه ظروف رنگی با اشکال جالب و متنوع می شویم که می توانیم در این تم از آنها استفاده کنیم.

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

یادتان باشد که برای تولد دخترتان مدل های زیبای لباس دخترانه را هم ببینید و عکاسی هم فراموشتان نشود!

تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه
تم تولد دخترانه

خانه ایده آل خود را بسازید:

چند تم تولد پسرانه که حتی در بزرگسالی به یاد فرزندتان خواهد ماندچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<