ویدیو : چگونه تابلو ها را بدون میخ به دیوار نصب کنیم ؟

گاهی شرایطی پیش می‌آید که امکان نصب تابلو با استفاده از میخ امکان پذیر نیست؛ ممکن است خانه متعلق به خودتان نباشد و یا دیوارهای خانه تان را تازه رنگ کرده باشید و نخواهید یکدستی آن را از بین ببرید و یا حتی شرایطی باشد که نیاز به نصب دائمی یک تابلو وجود نداشته باشد، در تمامی این شرایط شما احتیاج به یک راه حل دیگر به غیر از سوراخ کردن دیوار و استفاده از میخ برای نصب تابلو دارید.

برای نصب تابلو از روش‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد، اما عواملی همچون پایداری تابلو، تحمل وزن تابلو و سالم ماندن دیوار بر روی انتخاب این روش‌ها تاثیرگذار است؛ یکی از بهترین روش ها برای نصب تابلو بدون میخ ، استفاده از چسب های دولایه مخصوص می باشد؛ این چسب‌ها عملکردی مشابه برچسب های عادی دارند با این تفاوت که در دو سمت آنها حالت چسبندگی وجود دارد. این چسب ها قابلیت تحمل وزن تابلوها را تا ۷ کیلوگرم نیز دارند و هیچ آسیبی به دیوار ها وارد نمی‌کنند. برای شروع کار ابتدا باید برچسب ها را از هم جدا کرده و یک طرف آن را به پشت تابلو مورد نظرتان بچسبانید، بهتر است به منظور دقت در نصب تابلو، برچسب‌ها را در یک راستا و موازی با یکدیگر در پشت تابلو بچسبانید، سپس طرف دیگر برچسب ها را نیز جدا کرده و تابلو را در محلی که میخواهید، آن را نصب کنید، به مدت ۳۰ ثانیه به دیوار پشتش فشار دهید. بعد از آن تابلو را از چسب ها جدا کرده و برچسب‌ها را به مدت یک ساعت رها کنید تا به خوبی به دیوار متصل شوند، پس از گذشت یک ساعت می توانید تابلوی تان را با یک فشار کوچک در چهار طرف آن، به دیوار متصل کنید.

جدا کردن این برچسب ها نیز بسیار ساده می باشد، تنها کافیست قسمت پایینی آن ها را که برای این کار تعبیه شده است کشیده تا برچسب به صورت تدریجی از دیوار جدا شود بدون آنکه هیچ اثر مخربی بر روی آن بگذارد.

با این روش شما می توانید بدون استفاده از میخ تابلوهایتان را به سادگی به دیوار بچسبانید و یک اتصال محکم اما بدون آسیب به دیوار داشته باشید. برچسب‌های نصب تابلو در سایزهای مختلف وجود دارند که هر سایز قابلیت تحمل مقدار مشخص بار تابلو را دارد؛ توجه داشته باشید که برچسب استفاده شده با اندازه و وزن تابلوها هماهنگی داشته باشد تا ایستایی آنها دچار مشکل نشود.چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<