طراحی داخلی یک آپارتمان نوساز در پاسداران

چیدوپلاس ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ،

یک خانه باید با کاربران آن متناسب باشد و با توجه به نیازهای آنها و ترجیحا منحصر به فرد طراحی شود. چیدوپلاس ایده های بسیار خوبی از این که چگونه منزلتان را دوست داشته باشید دارد، ایجاد و حفظ خانه های زیبا تخصص ماست. ما تصاویری جذاب از خانه های خودتان به شما نشان می دهیم، روند طراحی و اجرا با صرف هزینه معقول انجام خواهد شد و از این پس از محیط گرم و آرامش بخش در سراسر آپارتمانتان لذت خواهید برد، در این مطلب یک پروژه طراحی داخلی به اختصار توضیح داده شده است:

این آپارتمان در طبقه ۷ یک ساختمان در منطقه پاسداران تهران واقع شده است و گروه دکوراسیون داخلی چیدوپلاس مسئول چیدمان فضای داخلی این آپارتمان بود.

مالک این آپارتمان نوساز که به تازگی تکمیل شده بود، این آپارتمان را بدون نصبیاتی نظیر کابینت، شیر آلات، روشویی و سینک و هود و گاز تحویل گرفته بود و چند درخواست روشن در مورد طراحی داخلی آپارتمان داشت. او می خواست که فضای خانه ایرانی باشد، طراحی کابینت آشپزخانه به گونه ای انجام شود تا تفکیک مناسبی بین فضای آشپزخانه و پذیرایی صورت گیرد و همچنین فضای تی وی روم مدرن و زیبا باشد.

با توجه به متراژ خانه که ۱۲۰ متر بود و پیش بینی سه طرح، نهایتا طرحی که در عکس های زیر مشاهده می کنید مورد توافق اهالی خانه قرار گرفت و مراحل اجرایی آن در طی ده روز انجام شد.

ماموریت ما در این پروژه شامل طراحی و اجرای کابینت ها، طراحی و اجرای پارتیشن، طراحی و مشاوره خرید مبلمان و لوازم منزل با توجه به سلایق و نظرات اهالی خانه، اجرای نورپردازی و مشاوره خرید سایر نصبیات نظیر شیرآلات، سینک، گاز و هود بود. عکس های زیر دکوراسیون داخل این خانه را پس از اتمام کار نشان می دهد، برای بزرگ شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

عکس چیدمان منزل ایرانی
عکس چیدمان منزل ایرانی
عکس چیدمان منزل ایرانی
عکس چیدمان منزل ایرانی
عکس چیدمان منزل ایرانی
عکس چیدمان منزل ایرانی

خانه ایده آل خود را بسازید:

بازسازی آپارتمان ۱۲۰ متری در شهرک غرب

مراحل بازسازی آپارتمان ۷۵ متری در چهار هفتهچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید