طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

آیا شما هم در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید؟ بسیاری از ما، چه با انتخاب خودمان و چه به اجبار زندگی امروزی، در آپارتمان های کوچک زندگی می کنیم ولی باید در نظر داشته باشیم که طراحی داخلی به هیچ وجه محدود به اقشار مرفه جامعه و خانه های بزرگ و اعیانی نیست، طراحی داخلی میتواند برای کل جامعه، خانه های بزرگ و حتی اقشار کم درآمد مفید باشد.

با وجود اینکه فرمول واحد و خاصی برای طراحی یک خانه یا اتاق کوچک وجود ندارد، چند کلید برای موفقیت برای آن وجود دارد. به طور مثال رنگ آمیزی دیوارها به رنگ های روشن و خنثی مانند کرم، استفاده از بافت طبیعی چوب و افزودن تعدادی رنگ دراماتیک مانند بنفش برای ایجاد تضادهای ظریف و زیبا.

اگر قصد زندگی کردن در فضای ۴۰ یا ۵۰ یا ۶۰ متری آپارتمان را داشته باشیم، طراحی داخلی می تواند به ما نشان دهد که در این فضای کوچک چطور و با چه وسایلی زندگی کنیم.

چه بسا احساس صمیمیت و آرامشی که در یک آپارتمان کوچک با دیزاین زیبا دیده می شود، برای فردی که در خانه ای مجلل و با اتاق های تو در تو زندگی می کند، آرزویی دست نیافتنی باشد. در ادامه دیزاین و طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک با ترکیب رنگی کرم، بنفش و رنگ چوب را مشاهده خواهید کرد: به هماهنگی کلیه اجزا در این طراحی دقت کنید.

 

اپارتمان کوچک
اپارتمان کوچک
اپارتمان کوچک
اپارتمان کوچک
اپارتمان کوچک
اپارتمان کوچک

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید