ویدیو: ۳۵ مدل مختلف صندلی اپن را در این ویدیو ببینید

چیدوپلاس ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، ،

صندلی اپن یک نوع صندلی بلند است که در مدل های مختلف تولید می شود و اغلب پایه ای برای حمایت از پاها دارد، استفاده از صندلی اپن در دکوراسیون داخلی در حال افزایش است و بسیاری از افراد به صورت آنلاین خرید آن را انجام می دهند، صندلی اپن آشپزخانه می تواند از طرح های چوبی ساده تا مدل های پیچیده تر با قابلیت تنظیم ارتفاع باشد، وجود صندلی اپن مدرن یک راه عالی برای مخلوط کردن سبک های مختلف دکوراسیون است.

هنگام خرید صندلی اپن اطمینان حاصل کنید که انتخاب تان با دکوراسیون شما مطابقت دارد و نیازهای شما را برآورده می کند. اگر قصد دارید زمان طولانی روی آنها بشینید، مطمئن شوید که صندلی دارای یک نشیمن راحت است.

فاکتورهای انتخاب صندلی اپن:

۱- قابلیت تنظیم ارتفاع: بعضی از صندلی ها دارای پمپ های هیدرولیک است که به شما اجازه می دهد که صندلی را به سمت بالا یا پایین حرکت دهید، این قابلیت اجازه می دهد که بتوانید از آنها استفاده چند گانه کنید، ارتفاع این صندلی ها از ۵۰ الی ۷۵ سانتی متر متغیر است.

۲-تعداد صندلی ها: هر کسی باید بتواند به راحتی از صندلی خود بیرون بیاید و در هنگام نشستن آرامش داشته باشد، بنابراین هر صندلی باید تا صندلی بعدی  ۶۵ الی ۷۵ سانتی متر فاصله داشته باشد ( این فاصله از مراکز صندلی در نظر گرفته می شود)، در حدود  ۳۵ سانتی متر هم بین آخرین صندلی تا دیوار فاصله مورد نیاز است.

۳- جنس صندلی: صندلی های چوبی می تواند تقریبا با هر سبک دکوراسیونی زیبا باشد، برای راحتی بیشتر، صندلی چوبی را با یک کوسن برای کف انتخاب کنید. صندلی فلزی مخصوصا برای فضاهای کوچک و دکوراسیون مدرن مناسب تر است، آلومینیوم اغلب در خارج از منزل و رستوارن ها استفاده می شود. برخی از صندلی های اپن از کف پلی اورتان به عنوان کفپوش برای راحتی استفاده می کنند.

۴- انتخاب فرم صندلی:

صندلی های اپن بر حسب نوع پشتی به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

  • بدون پشتی: این صندلی ها از نظر زیبایی عالی به نظر می رسند اما نشستن به مدت طولانی بر روی آنها سخت است.
  • دارای پشتی کامل:اگر راحتی اولویت شما باشد، بهتر است از این نوع صندلی استفاده کنید، آنها برای غذا خوردن و یا حتی تماشای تلویزیون مناسب هستند. اما جای بیشتری اشغال می کنند به این معنی که شما ممکن است قادر نباشید به اندازه کافی صندلی در کانتر خود قرار دهید.
  • دارای پشتی با ارتفاع کم: این صندلی از لحاظ راحتی مابین دو مدل بالا می باشد.
  • چرخشی: این نوع صندلی به دلیل وجود جک های چرخشی نیاز به جابه جایی ندارد که یک مزیت محسوب می شود اما این صندلی ها برای ایمنی کودکان چندان مناسب نیست.

امیدواریم پس از دیدن این ویدیو بهترین صندلی را برای خانه خود را انتخاب کنید.

 

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید