لوستر مشکی انتخابی عالی، لوکس و متفاوت

چیدوپلاس 25 خرداد 1400 ،

یکی از لوستر هایی که می تواند فضای خانه شما را دگرگون سازد، لوستر مشکی است. با اینکه رنگ مشکی برای لوستر شاید مورد پسند همگان نباشد، اما این لوستر های شیک و متفاوت می تواند متحول کننده فضاهای داخلی به شمار رود. لوستر مشکی با بعضی از انواع سبک های چیدمان مدرن هماهنگی فوق العاده ای را ایجاد می کنند و می تواند به انتخاب اول برای خریداری لوستر تبدیل گردد. امروزه لوستر های فلزی مدرنی با رنگ مشکی تولید می شوند که با لامپ های معمولی و یا لامپ های ادیسونی تصویری بسیار زیبا و رویایی ایجاد می کنند.

لوستر مشکی کلاسیک

لوستر هایی با فرم و شکل کلاسیک که معرف حضور همه است، می تواند به رنگ مشکی هم ساخته شود. معمولا لوستر های کلاسیک به رنگ طلایی و نقره ای هستند اما اگر به دنبال تفاوتی چشمگیر در دکوراسیون خانه تان هستید و تم رنگی خانه تان نزدیک به رنگ مشکی است، این لوستر ها کاربرد خوبی برای شما خواهند داشت. لوستر مشکی کلاسیک به همراه کریستال های مشکی و بی رنگ نمایی شبیه به روشنایی کاخ های قدیمی در اروپا را به خاطر می آورد. این لوستر شاید برای خانه های کوچک یا کم نور مناسب به نظر نیاید اما اگر یک پذیرایی یا نشیمن بزرگ و نورگیر دارید لوستر مشکی کلاسیک انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن

لوستر مشکی کریستالی

یکی دیگر از لوستر های بسیار خاص و ویژه لوستر مشکی کریستالی است. کریستال های مشکی و دودی رنگ در کنار کریستال های درخشان بی رنگ، زیبا کننده نورپردازی خانه خواهند بود. این لوستر ها برای سالن های پذیرایی بزرگ و همچنین تالار ها و رستوران های شیک و مجلل مناسب هستند. لوستر مشکی کریستالی در مدل های مختلفی ساخته می شود، در بعضی از آنها کریستال ها کروی شکل هستند و در بعضی دیگر از کریستال های اشکی برای ساخت لوستر استفاده می شود.

لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن

لوستر مشکی طلایی

رنگ طلایی در کنار رنگ مشکی جلوه ای بی نظیر خواهد داشت. به همین دلیل است که در ساخت لوستر از این دو رنگ در کنار همدیگر استفاده می شود. لوستر مشکی طلایی در طرح های کلاسیک و مدرن فلزی ساخته می شوند و انواع کریستالی این لوستر ها نیز موجود است. لوستر مشکی طلایی کلاسیک کاملا لوکس به نظر می رسد و برای دکوراسیون های لاکچری انتخابی عالی است. لوستر مشکی طلایی مدرن نیز با طرح های امروزی و تلفیق ماهرانه این دو رنگ با همدیگر، چیدمان خانه را بسیار متفاوت و چشمگیر می کند.

لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن

لوستر مشکی فلزی

لوستر های مشکی مدرن از جنس فلزاتی نظیر فرفروژه ساخته می شوند. این لوستر ها با اشکال و حجم های هندسی طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده اند. تنوع مدل ها و طرح های لوستر مشکی فلزی بسیار فراوان است و کافیست قصد خرید آنها را داشته باشید تا با تعداد زیادی از انتخاب ها مواجه شوید. لوستر مشکی فرفورژه در اندازه های مختلفی هم ساخته می شود. بعضی از این لوستر ها بزرگ و حجیم هستند و تزیینات ویژه ای دارند و بعضی دیگر کاملا کوچک بوده و برای مکان هایی نظیر ورودی خانه و یا راهرو ها مناسب اند.

استفاده از حجم های هندسی در طراحی این لوستر ها به یکی از ویژگی های اصلی لوستر های مشکی فلزی تبدیل شده است. حجم های کروی، مکعب های در هم تنیده، مدل های لانه زنبوری و بی شمار طرح و مدل دیگر برای هر نوع سلیقه ای انتخابی را پیش روی شما گذاشته است. این لوستر ها علاوه بر خانه برای محیط های بیرونی نظیر مغازه ها و کافه ها نیز مناسب هستند.

لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن

لوستر مشکی به همراه لامپ ادیسونی

لامپ های ادیسونی یکی از جدید ترین وسایل روشنایی هستند که چند سالی است به بازار آمده اند. این لامپ ها همانند لامپ هایی که در زمان اختراع برق استفاده می شده است، نور کمی دارند، رشته های برقی درون حباب لامپ دیده می شود و به طور کلی یک وسیله روشنایی دکوری محسوب می گردند. این لامپ ها درون لوستر های مشکی رنگ تصویری بسیار زیبا و دوست داشتنی خلق می کنند و تاثیر ویژه ای بر روی دکوراسیون های مدرن می گذارند.

اگر برای قسمتی از خانه که به نور کمی نیاز دارد به دنبال لوستر مناسب هستید، لوستر مشکی با لامپ ادیسونی را حتما در لیست انتخاب های تان قرار دهید و آن را امتحان کنید. رنگ مشکی فلزی که در لوستر به کار برده شده در کنار رنگ طلایی این لامپ جلوه ای بی نظیر ایجاد خواهد کرد که چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. لوستر مشکی به همراه لامپ ادیسونی به دلیل ساده بودن طراحی آن برای خانه هایی با متراژ کوچک نیز مناسب خواهد بود.

طراحی یک دکوراسیون عالی با استفاده از لوستر مشکی

در قسمت های مختلف خانه می توان از لوستر مشکی استفاده کرد، علاوه بر خانه این لوستر ها برای ویلا ها هم مناسب هستند. در خانه لوستر مشکی کلاسیک کریستالی برای سالن پذیرایی، لوستر مشکی با طرح مدرن برای اتاق نشیمن و حتی آشپزخانه نیز به کار گرفته می شود. استفاده از لوستر مشکی در آشپزخانه از نظر اینکه آلودگی ها و لکه های احتمالی بر روی آن دیده نمی شود، گزینه خوبی به شمار می رود. همچنین لوستر مشکی در ورودی خانه نیز می تواند به عنوان یک دکوری عالی نصب گردد و در بدو ورود افراد را شگفت زده کند.

لوستر مشکی در سالن پذیرایی

یکی از شروط استفاده از لوستر مشکی در سالن پذیرایی، بزرگ بودن متراژ آن است. اگر سالن پذیرایی تان دارای مبلمان کلاسیک طلایی رنگ بود و از رنگ های تیره مانند مشکی و یا قهوه ای سوخته در مبلمان، میز و غیره استفاده کرده اید (مثلا میز جلو مبلی و یا میز های عسلی از سنگ گرانیت مشکی انتخاب شده است) یک لوستر مشکی کلاسیک تکمیل کننده چیدمان شما خواهد بود. همچنین لوستر مشکی طلایی هم هماهنگی فوق العاده ای با چنین دکوراسیونی خواهد داشت.

لوستر مشکی برای اتاق خواب

با توجه به اینکه پیشنهاد می شود اتاق خواب را با رنگ های روشن و گرم چیدمان کنید، سعی کنید تا حد امکان از به کارگیری رنگ هایی نظیر مشکی در اتاق خواب بپرهیزید، یا اینکه از چراغ های آویز مشکی در این فضا استفاده کنید.

لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن
لوستر مشکی مدرن

لوستر مشکی با چه رنگ دکوراسیونی ست می شود؟

همانطور که گفته شد دکوراسیون به رنگ طلایی هماهنگی خوبی با لوستر مشکی دارد. به غیر از آن چیدمان هایی به رنگ های طوسی و سفید و مشکی می توانند میزبان خوبی برای لوستر مشکی باشند. طوسی های تیره و روشن و همینطور نقره ای در مبلمان، پرده و یا دیوارها بهترین پیشنهاد است. از میان رنگ های گروه قهوه ای نیز می توانید لوستر مشکی را با رنگ قهوه ای سوخته و یا قهوه ای های دیگر که تم رنگ های سرد و سیر را در خود دارند (مانند خاکستری های قهوه ای) نیز ست نمایید. در خانه هایی با چیدمان سفید رنگ نیز نصب یک لوستر مشکی می تواند جذابیت زیادی را ایجاد نماید و توجهات را به سمت خود جلب کند.

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز ناهار خوری مشکی ، میزی شیک، لوکس، مدرن و جذابچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<