میز ناهار خوری مشکی ، میزی شیک، لوکس، مدرن و جذاب

چیدوپلاس 23 فروردین 1400 ،

خیلی از افراد هستند که به رنگ مشکی علاقه دارند اما نمی دانند که چطور می توانند از دکوراسیونی با رنگ مورد علاقه شان بهره ببرند. انتخاب رنگ مشکی برای وسایل خانه نظیر میز ناهار خوری انتخابی خاص و جسورانه است. شاید هر کسی این انتخاب را نداشته باشد اما برای کسانی که عاشق مشکی هستند، وجود یک میز ناهار خوری مشکی رنگ شیک، لوکس، مدرن و جذاب، فوق العاده خواهد بود. در این متن با ما همراه باشید تا با میز ناهار خوری مشکی رنگ بیشتر آشنا شوید. شاید انتخاب شما هم همین رنگ بشود!

چرا رنگ مشکی را دوست داریم؟

مشکی نمادی از قدرت، دست نیافتنی بودن، رمز و راز، جدیت، ثروت و مفاهیمی از این دست است. افرادی که رنگ مشکی را در لباس ها و دکوراسیون خانه شان استفاده می کنند شخصیت هایی با اعتماد به نفس خوب، کمی خودخواه و مستقل دارند. اما از نظر روانشناسی استفاده بیش از حد از رنگ مشکی نشانه ای از حالت های پایین روحی است. این رنگ نیز باید مانند تمام رنگ های دیگر به قاعده و به میزان مشخصی استفاده شده تا تاثیرات مثبت آن دیده شود.

استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون خانه موجب کوچک تر جلوه داده فضا می شود. پس تنها اگر خانه ای با متراژ بزرگ دارید به سراغ خرید وسایل و رنگ آمیزی دیوار ها به رنگ مشکی بروید. در خانه های مدرنی که از رنگ مشکی در چیدمان آن استفاده می شود معمولا از رنگی دیگر به همراه مشکی استفاده می گردد. عموما رنگ سفید به عنوان مکمل رنگ مشکی مورد استفاده قرار می گیرد، اما رنگ های طلایی و نقره ای هم به عنوان رنگ های تکمیل کننده مشکی، برای ایجاد فضایی بهتر و جذاب تر مورد استفاده واقع می شوند.

میز ناهار خوری مشکی، شکیل و با وقار

مهم ترین ویژگی یک میز ناهار خوری مشکی ظاهر جذاب و خیره کننده آن است. خصوصا اگر این میز از جنس براق و جلا خورده آن باشد. انعکاس نور بر روی میز ناهار خوری مشکی تصویری بسیار منحصر به فرد ایجاد می نماید. شاید بتوان گفت یکی از مدرن ترین مدل های میز ناهار خوری، میز های رنگ آمیزی شده با مشکی هستند، پس در خانه هایی با سبک مدرن استفاده از میز ناهار خوری مشکی پیشنهاد می گردد. میز ناهار خوری مشکی هم در شکل مات و هم براق موجود است. با اینکه استفاده از میز ناهار خوری مشکی در خانه های کوچک اصلا توصیه نمی گردد، اما با این حال اگر برای فضای محدود به دنبال این میز هستید از نوع مات آن استفاده نکنید. در ادامه درباره انواع میز ناهار خوری مشکی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

میز ناهار خوری مشکی ساده و تک رنگ

در این میز های ناهار خوری هم در میز و هم صندلی ها از رنگ مشکی استفاده شده است. حتی روکش صندلی ها نیز از پارچه یا چرم مشکی است. جنس میز و پایه های صندلی ممکن است از چوب و یا فلز مشکی رنگ باشند. همچنین بر روی میز ممکن است یک لایه شیشه بی رنگ قرار داده شده باشد و یا اینکه بدون شیشه باشد. انتخاب هر کدام از اینها بستگی به خودتان دارد. در انتخاب میز ناهار خوری مشکی تک رنگ بهتر است دکوراسیون خانه تان را کاملا هماهنگ با آن چیدمان کنید. استفاده از رنگ های مشکی و سفید و طوسی در اطراف میز ناهار خوری مشکی باعث می شود تا جلوه میز ناهار خوری بیشتر نمایان گردد.

میز ناهار خوری مشکی با رویه ای از سنگ

بعضی از میز های ناهار خوری مشکی که ظاهری شکیل و پر جذبه دارند از سنگ برای رویه آنها استفاده شده است. سنگ هایی مانند گرانیت و مرمر مشکی و براق با رگه هایی به رنگ های سفید و طوسی و طلایی جلوه ای بی نظیر به میز ناهار خوری می دهد. این میز ها برای خانه هایی لوکس و لاکچری که دارای تزیینات پر زرق و برق هستند، مناسب است. سنگ های گرانیت و مرمریت مشکی به خوبی سیقل خورده و جلا و درخشندگی خاصی دارند. در روز و هنگام تابش نور خورشید بر آنها، و در شب هنگامی چراغ های لوستر بر روی آنها می تابد تصویری از ابهت و متمایز بودن ایجاد می نمایند. پس اگر به دنبال داشتن دکوراسیونی متفاوت و منحصر به فرد هستید، میز ناهاری خوری مشکی سنگی را در لیست انتخاب های تان قرار دهید.

میز ناهار خوری مشکی و سفید

مشکی و سفید به عنوان یکی از معمول ترین ترکیبات رنگی هستند که می توانند در میز ناهار خوری هم به کار گرفته شوند. در میز ناهار خوری مشکی و سفید معمولا میز به رنگ مشکی و صندلی ها به رنگی سفید هستند. طراحی ها و مدل های خلاقانه ای از میز های ناهار خوری با ترکیب مشکی و سفید وجود دارند که متناسب با خانه های امروزی ساخته شده اند. یک مدل میز ناهار خوری مشکی و سفید، میزی است که رویه آن با سنگ گرانیت یا مرمر سفید (با رگه هایی از رنگ طوسی و مشکی) پوشیده شده است. این میز های سنگی دارای ظاهر منحصر به فرد و زیبایی هستند و کاملا مدرن به نظر می رسند.

میز ناهار خوری مشکی و طلایی

رنگ درخشان و براق طلایی به همراه مشکی نمایی مجلل و لوکس ایجاد می کند. میز ناهار خوری مشکی و طلایی می تواند دارای نوار های فلزی طلایی بر دور رویه میز و یا پایه های فلزی طلایی در زیر آن باشد. همچنین میز ناهار خوری می تواند به سبک چستر و یا کلاسیک ساخته شود، به این صورت که میز و پایه صندلی ها به رنگ طلایی و نشیمن صندلی ها دارای پارچه مشکی ساده و یا لمسه کاری شده باشند. رنگ طلایی در کنار مشکی چشم هر بیننده ای را به سمت خود جلب کرده و جذابیت دکوراسیون خانه را چندین برابر می کند.

میز ناهار خوری مشکی و نقره ای یا طوسی

رنگ های نقره ای و طوسی هم می توانند در کنار رنگ مشکی در میز ناهار خوری به کار برده شوند. در میز ناهار خوری مشکی می توان میز را با پایه ها و رویه ای به رنگ نقره ای در نظر گرفت و صندلی ها را از پارچه های مخمل مشکی انتخاب نمود. همچنین می توان در یک میز چهار نفره، دو صندلی را به رنگ طوسی و دو صندلی دیگر را مشکی انتخاب کرد.

میز ناهار خوری مشکی و قهوه ای

در یک مدل دیگر از میز های ناهار خوری شیک و جذاب مشکی، میز را از چوب قهوه ای و طبیعی ساخته و صندلی ها را تماما به رنگ مشکی می سازند. به این ترتیب رنگ چوب میز به خوبی خود را نمایان کرده و اگر نورپردازی مناسبی در خانه صورت گیرد، تصویری کاملا زیبا و ژورنالی از میز ناهار خوری مشکی و قهوه ای ایجاد می گردد. بر روی این میز می توان از گیاهان طبیعی و سبز با گلدان هایی به رنگ مشکی استفاده نمود.

میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی
میز ناهار خوری مشکی

دکوراسیون مناسب برای میز ناهار خوری مشکی

بهتر است یکی از دیوارهای نزدیک میز ناهار خوری مشکی را کاملا با این رنگ، نقاشی نمایید. این کار نشان می دهد که چقدر در انتخاب تان مطمئن و جسور بوده اید. همچنین والان پرده ها را از پارچه ای مخمل به رنگ مشکی انتخاب کنید تا هماهنگی بین میز و پرده ها به خوبی شکل گیرد. در غیر این صورت می توانید از یک پرده حریر سفید و ساده استفاده نمایید. به کارگیری اکسسوری هایی با رنگ های مشکی و سفید و طلایی و نقره ای در قسمت های مختلف خانه برای زیباتر شدن چیدمان لازم و ضروری است.

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز ناهار خوری طوسی و بهترین ترکیبات رنگی برای ست کردن آن

با میز ناهار خوری سفید خلوص و زیبایی را به خانه بیاوریدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<