با میز ناهار خوری سفید خلوص و زیبایی را به خانه بیاورید

چیدوپلاس 22 فروردین 1400 ،

میز ناهار خوری به عنوان یکی از اصلی ترین وسایل و مهم ترین بخش های چیدمان همواره مورد توجه بوده است. انتخاب یک میز ناهار خوری شیک و زیبا که تناسبی عالی با دیگر وسایل خانه نظیر مبلمان داشته باشد، می تواند به بهتر شدن و چشم گیرتر شدن دکوراسیون خانه بیافزاید. مدل و رنگ میز ناهار خوری تاثیری زیاد بر زیبایی خانه و حال و هوای آن دارد. در این مطلب قصد داریم تا درباره یک رنگ محبوب برای میز ناهار خوری، یعنی رنگ سفید صحبت کرده و ویژگی های یک میز ناهار خوری سفید را بررسی نماییم.

رنگ سفید و تاثیرات آن بر دکوراسیون خانه

اولین معنایی که رنگ سفید با خود به همراه دارد، پاکی و تمیزی است. به همین دلیل است که تعاریفی مانند صلح، صداقت، خلوص، معصومیت و مفاهیمی از این دست همیشه همراه با رنگ سفید می آیند. کسانی که سبک های مدرن و مینیمال را برای خانه خود انتخاب می کنند، همواره رنگ سفید را به عنوان رنگی اصلی در دکوراسیون خانه شان استفاده کرده و زیبایی را در خلوص این رنگ جستجو می کنند. همچنین رنگ سفید موجب می شود تا فضا بزرگ تر و پر نور تر جلوه کند، بنابراین رنگی ایده آل برای مکان ها و خانه های کوچک به شمار می رود.

سفید رنگی است که سبب ایجاد آرامش در محیط می شود اما اگر در تمام نقاط خانه تنها از این رنگ استفاده گردد، فضا را به محیطی سرد و بی روح بدل می کند. پس بهتر است از رنگ های دیگری در کنار رنگ سفید استفاده نمود. تقریبا همه رنگ ها در کنار سفید می توانند به خوبی خود نمایی کرده و ویژگی های منحصر به فردی را به محیط ببخشند. اما رنگ های روشن و خصوصا رنگ های روشن طبیعی مانند رنگ چوب بیشترین هماهنگی و زیبایی را در کنار رنگ سفید ایجاد خواهند کرد.

استفاده از مبلمان و میز ناهار خوری سفید این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم با خیال راحت و با دست باز چیدمان رنگی خانه را شکل دهیم. این رنگ مانند یک بوم نقاشی با زمینه ای سفید و آماده است که شما می توانید طرح ها و رنگ های دلخواه تان را بر روی آن نقاشی کنید. یک میز ناهار خوری سفید رنگ می تواند دکوری ویژه و بی نظیر در سالن پذیرایی شما ایجاد کند و با قرار دادن رومیزی، ظروف و تزییناتی بر روی این میز ناهار خوری سفید، آن را به یک تابلوی نقاشی زیبا بدل نمایید.

انواع میز ناهار خوری به رنگ سفید

هر نوع میز ناهاری خوری شامل میز های مدرن، میز های ناهار خوری با طرح های کلاسیک و سنتی، میز ناهار خوری استیل و سلطنتی، میز های مستطیلی و مربعی و گرد، میز های دو نفره، چهار نفره و یا بیشتر و به طور کلی همه انواع میز های ناهار خوری با هر طرح و سبکی می تواند به رنگ سفید موجود باشد. سفید رنگی است که با هر نوع سبک و مدلی از میز های ناهار خوری هماهنگی لازم و کافی را ایجاد می کند و به جرات می توان گفت هر میزی به رنگ سفید زیباست.

میز ناهار خوری سلطنتی سفید

با اینکه گفته شد رنگ سفید در ترکیب های مدرن بیشترین جلوه را دارد، اما از این رنگ در ساخت میز ناهار خوری سلطنتی نیز استفاده می گردد. ست مبلمان و میز ناهار خوری سلطنتی سفید با پارچه های کرم، نقره ای، آبی روشن و یا سبز روشن به همراه طرح های طلایی رنگ، فضایی لوکس و بسیار اصیل ایجاد می کند. در گذاشته برای مبلمان و میز ناهار خوری سلطنتی از رنگ های قهوه ای و طلایی استفاده می شد اما امروزه رنگ سفید نیز طرفداران بسیاری داشته و این رنگ بر روی تزیینات و منبت کاری های صندلی ها و پایه های میز ناهار خوری به زیبایی جلوه خواهد کرد.

میز ناهار خوری سلطنتی سفید
میز ناهار خوری سلطنتی سفید
میز ناهار خوری سلطنتی سفید
میز ناهار خوری سلطنتی سفید
میز ناهار خوری سلطنتی سفید
میز ناهار خوری سلطنتی سفید

میز ناهار خوری مدرن سفید

همانگونه که در بالا اشاره شد رنگ سفید در سبک های مدرن بیشتر استفاده می شود و تاثیرات این رنگ بر روی وسایلی با طرح ها و مدل های مدرن و امروزی بیشتر خواهد بود. یک میز ناهار خوری مدرن سفید در فضای خانه و در ترکیب با نور طبیعی خورشید که از پنجره به درون می تابد، غوغا خواهد کرد. حتی اگر خانه تان کوچک است و پنجره های نورگیر کمی در خانه دارید، میز ناهار خوری مدرن سفید به استفاده بهینه از فضا (به لحاظ بصری) کمک شایانی می کند. همچنین طراحی ساده میز های ناهار خوری مدرن به همراه رنگ سفید روشن و درخشان در روشن تر شدن فضا تاثیر گذار خواهد بود.

میز ناهارخوری مدرن سفید
میز ناهارخوری مدرن سفید
میز ناهارخوری مدرن سفید
میز ناهارخوری مدرن سفید
میز ناهارخوری مدرن سفید
میز ناهارخوری مدرن سفید

میز ناهار خوری گرد سفید

اگر به دنبال داشتن میز ناهار خوری خاص با طراحی ویژه و رنگی بی نظیر هستید، میز ناهار خوری گرد سفید را انتخاب کنید. این میز ناهار خوری با تعداد نفرات بالا برای سالن های بزرگ مناسب هستند و با ایجاد نورپردازی مناسب نمایی فوق العاده خواهند داشت. از میز ناهار خوری گرد سفید دو یا چهار نفره برای سالن های کوچک و آشپزخانه ها هم استفاده می شود. میز ناهار خوری دو نفره سفید برای آشپزخانه های کوچک مناسب است. در این آشپزخانه ها که رنگ کابینت ها سفید است، قرار دادن یک میز ناهار خوری دو نفره سفید با یک رومیزی رنگی و یا گلدار زیبا چیدمان آشپزخانه را به بهترین شکل ممکن تکمیل می نماید.

میز ناهار خوری مدرن سفید در ترکیب با رنگ های دیگر

اگر قصد تهیه میز ناهار خوری مدرن سفید را دارید، هم می توانید میز و صندلی های تماما سفید را انتخاب کنید و هم میز های ناهار خوری که ترکیب دو رنگ سفید و رنگی دیگر هستند را انتخاب نمایید. ترکیبات سفید و طوسی، سفید و کرم، سفید و قهوه ای بیشترین کاربرد و زیبایی را در ساخت میز ناهار خوری مدرن سفید دارند.

سفید در کنار رنگ های گرم

رنگ های گرمی مانند کرم و طیف های رنگ قهوه ای فضای خانه را گرم و روح نواز کرده و فضایی آرامش بخش را پدید می آورد. در کنار میز ناهار خوری به رنگ سفید و کرم و یا قهوه ای حتما از گلدان های گل طبیعی و سبز استفاده کنید تا فضایی طبیعی و پر طراوت در خانه ایجاد گردد. همچنین بافت طبیعی چوب با رنگ های روشن ترکیبی از سادگی و تعادل را با خود به همراه دارد. وجود این رنگ ها در کنار هم آرامش عمیقی را خلق کرده و حتما از خوردن غذا بر روی یک میز ناهار خوری مدرن سفید و رنگ چوب لذت بیشتری خواهید برد.

سفید در کنار رنگ های سرد

رنگی سرد و خنثی مانند طوسی در کنار سفید ترکیبی هماهنگ و عالی ایجاد می کند. این دو رنگ در کنار یکدیگر فضای خانه را رو به سردی برده و در صورت استفاده از این دو رنگ حواس تان به ایجاد تعادل باشد. یک میز ناهار خوری مدرن سفید با صندلی هایی طوسی رنگ در خانه ای با دکوراسیون مدرن بسیار مناسب و زیبا خواهد بود. صندلی های طوسی رنگ کمک می کنند تا کثیفی ها و آلودگی ها کمتر دیده شوند و این خود یک مزیت مهم به شمار می رود. از میز ناهار خوری سفید و طوسی بهتر است در خانه ای استفاده شود که دارای نور طبیعی مناسبی بوده و بیش از حد کوچک نباشد.

خانه ایده آل خود را بسازید:

مبل استیل سفید، مبلمانی با اصالت در چیدمان پذیرایی شما

راهنمای استفاده از فرش سفیدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<