کاغذ دیواری انگلیش هوم ؛ خلق فضایی زیبا، رویایی و ژورنالی

کاغذ دیواری انگلیش هوم با طرح گل شناخته می شود و در واقع گل های لطیف و زیبا و بهاری کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم بسیار معروف و مشهور است. این کاغذ دیواری های بسیار دوست داشتنی فضای خانه را به شدت آرام و زیبا و خاص می کنند و طرح های با کیفیت و جذاب شان می توانند دکوراسیونی دلنشین را به وجود آورند. باید پذیرفت که طرح و رنگ کاغذ دیواری انگلیش هوم با دیگر کاغذ دیواری ها واقعا متفاوت است و حال و هوایی که با این کاغذ دیواری ها در محیط خانه ایجاد می شود، فوق العاده خواهد بود. اگر شما هم به انواع کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم علاقه دارید و در فکر داشتن این محصولات بر روی دیوار های خانه تان هستید، این متن می تواند راهنمای خوبی برای تان باشد.

رنگ های کاغذ دیواری انگلیش هوم

کاغذ دیواری های انگلیش هوم در رنگ های بسیار متنوعی موجود هستند. هم کاغذ دیواری با زمینه رنگی سفید و هم کاغذ دیواری با زمینه رنگی تیره نظیر سرمه یا سبز تیره را می توانید در این محصولات پیدا کنید. اصلا یکی از ویژگی های کاغذ دیواری انگلیش هوم همین تنوع رنگی بالای آن است که می تواند تمامی سلیقه ها را پوشش دهد. رنگ های مورد استفاده در انواع کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم هم به صورت شارپ و پر انرژی و هم لطیف و ملایم موجود هستند و هر کدام می توانند ویژگی های منحصر به فردی را در محیط خانه ایجاد نمایند. تنوع رنگی این کاغذ دیواری ها به گونه ای است که دیوار های هر خانه ای با هر متراژ و میزان نوری را می توان با آنها پوشش داد. رنگ های به کار برده شده در کاغذ دیواری انگلیش هوم چه در زمینه کاغذ دیواری و چه در طرح های آن بسیار با کیفیت، دقیق و زیبا است.

بیشتر رنگ هایی که در انواع کاغذ دیواری انگلیش هوم مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران زیادی هم دارند، رنگ های سفید، صورتی و آبی روشن هستند. کاغذ دیواری هایی با این زمینه های رنگی که بر روی آنها طرح گل های زیبا نقش بسته است، فضای هر قسمت از خانه را خاص، دلپذیر و دوست داشتنی می کند. البته رنگ های دیگر مانند سبز یا دیگر رنگ ها هم در این کاغذ دیواری ها مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام به اندازه خود جذاب و دل ربا هستند.

طرح های کاغذ دیواری انگلیش هوم

ویژگی دیگری که کاغذ دیواری انگلیش هوم را دیگر انواع کاغذ دیواری متمایز می کند، طرح های آن است. گل های موجود بر روی این کاغذ دیواری ها به زیبایی هر چه تمام تر و با کیفیت بسیار بالایی طراحی و چاپ شده اند. تنوع گل ها و گیاهان طراحی شده بر روی این کاغذ دیواری ها بسیار زیاد است و شما در هنگام خرید با انتخاب های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد. از گل های رز با رنگ های مختلف گرفته تا گل های آزالیا، رز های صد تومانی، گل های لوندر و حتی گیاهان وحشی و زیبا همگی بر روی کاغذ دیواری انگلیش هوم قابل مشاهده هستند. البته باید گفت که کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم تنها شامل طرح ها و نقوش گل و گیاه نمی شود و طرح های دیگری همچون چهار خانه یا طرح پرنده را نیز بر روی آنها مشاهده خواهید کرد.

چیدمانی زیبا با کمک کاغذ دیواری انگلیش هوم

این کاغذ دیواری ها آنقدر زیبا هستند که اگر در یک خانه بدون هیچ وسیله ای هم آنها را ببینید، از زیبایی شان کاسته نمی شود. به همین دلیل باید تلاش کرد که چیدمان خانه به شکلی انجام گردد که طرح و رنگ کاغذ دیواری تحت تاثیر قرار نگیرد. به همین منظور انتخاب رنگ مناسب برای روکش مبل ها در اولویت قرار خواهد گرفت. بسته به این کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم دارای چه فضای رنگی باشد می توانید پارچه روکش مبل های تان را انتخاب کنید. حتما لازم نیست هم رنگ باشند و اگر رنگ مبل ها به گونه ای انتخاب شود که باعث بیشتر دیده شدن کاغذ دیواری گردد، بهتر است.

کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم

پیشنهاد هایی برای دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری انگلیش هوم

  • دکوراسیونی که به نام انگلیش هوم معروف است، می تواند به رنگ سفید باشد. معنی این حرف آن است که اگر می خواهید دکوراسیون انگلیش هوم با استفاده از کاغذ دیواری انگلیش هوم داشته باشید بهتر است از مبلمان و لوازم چوبی سفید رنگ و کاغذ دیواری با زمینه سفید و گل های رز رنگی استفاده کنید. برای پارچه روکش مبل هم می توان از همین طرح الگو گرفت.
  • رنگ صورتی هم دیگر رنگ پر طرفدار در کاغذ دیواری انگلیش هوم و به طور کلی دکوراسیون انگلیش هوم است. مبل های راحتی به رنگ صورتی روشن همراه با کاغذ دیواری با گل های بهاری و زیبای صورتی رنگ تصویری کاملا ژورنالی و البته بی نظیر در خانه تان ایجاد می کند.
  • از کاغذ دیواری انگلیش هوم در اتاق خواب هم می توان به بهترین نحو استفاده کرد. دیوار های پوشیده شده با کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم و یک تخت خواب نرم و راحت با رو تختی ساده سفید رنگ می تواند فضایی رویایی و دوست داشتنی را پدید آورد.
  • یکی از ویژگی های کاغذ دیواری انگلیش هوم آن است که هم با دکوراسیون های مدرن و هم کلاسیک و نیمه کلاسیک هماهنگ است. به این معنا که اگر چیدمان خانه تان کاملا مدرن است، برای یکی از دیوار ها می توانید از این کاغذ دیواری استفاده کنید. در صورتی که دکوراسیونی نسبتا کلاسیک دارید هم می توانید مبلمان چوبی خود را با این کاغذ دیواری زیبا به خوبی ست نمایید.
  • کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم هم می تواند بر روی تمامی دیوار ها و هم بر روی یکی از آنها به کار برده شود. اگر طرح کاغذ دیواری که انتخاب می کنید شلوغ است و نقوش و رنگ های مختلفی بر روی آن مشاهده می شود، از طرفی فضای خانه تان کوچک و نقلی است، بهترین پیشنهاد کاربرد این کاغذ دیواری بر روی یکی از دیوار ها است. این دیوار می تواند در سالن پذیرایی و یا در قسمتی دیگر از خانه باشد.
  • یکی از انتخاب های عالی برای پوشش دیوار های تازه عروسان کاغذ دیواری انگلیش هوم است که با فضای رویایی و صمیمی و دوست داشتنی که ایجاد می کند، فضای خانه را دلچسب و عاشقانه می نماید.
  • اگر در خانه تان از کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم استفاده می کنید، گل های طبیعی را فراموش نکنید و از این شاخه گل ها در گلدان هایی در قسمت های مختلف خانه تان استفاده کنید.
  • همانطور که گفته شد کاغذ دیواری انگلیش هوم نه تنها برای استفاده در سالن پذیرایی که برای دیوار های اتاق خواب، مخصوصا اتاق خواب زوج های جوان و همچنین اتاق خواب دختران نوجوان و جوان هم بسیار مناسب و عالی است.
  • با استفاده از کاغذ دیواری طرح انگلیش هوم می توانید فضاهای به خصوصی را در خانه تان به وجود آورید. برای مثال بخش مطالعه، قسمت مربوط به میز ناهار خوری، اتاق نشیمن، گلخانه، دیوار پشت پیانو، دیوار بالای شومینه و یا هر بخش خاص دیگری که در خانه دارید می تواند با کاغذ دیواری انگلیش هوم پوشش داده شود و فضایی منحصر به فرد در آن قسمت پدید آید.
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم
کاغذ دیواری انگلیش هوم

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

کاغذ دیواری تیره برای پذیرایی و ایده هایی برای دکوراسیون

کاغذ دیواری مدرن پذیرایی ؛ آشنایی با طرح و رنگ و ایده های نصب و کاربرد آنچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<