میز تلویزیون طوسی یک انتخاب جذاب برای دکوراسیون مدرن

چیدوپلاس 08 شهریور 1400 ،

چند سالی است که از رنگ طوسی به طور گسترده در چیدمان خانه های مدرن استفاده می شود و این رنگ از طرفداران زیادی هم برخوردار است. میز تلویزیون طوسی با رنگی منحصر به فرد تفاوت چشمگیری در چیدمان خانه ایجاد می کند و اگر شما هم جز آن دسته از کسانی هستید که همیشه به دنبال داشتن خاص ترین ها و متفاوت ترین ها هستند، پیشنهاد می شود داشتن این رنگ میز را امتحان کنید.

میز تلویزیون های طوسی رنگ نیز به مانند سایر میز ها از تنوع گسترده ای برخوردارند و مدل های بسیار گوناگونی را شامل می شوند؛ از میز تلویزیون طوسی کشو دار گرفته تا بدون کشو، میز تلویزیون طوسی پایه دار یا کنسولی، میز تلویزیون طوسی با لبه های گرد و خمیده و یا با لبه های تیز، میز تلویزیون طوسی روشن یا تیره، تک رنگ یا دو رنگ، میز تلویزیون طوسی به همراه استیل و یا شیشه که هر کدام زیبایی منحصر به خود را داشته و تاثیر خود را بر دکوراسیون خانه می گذارند.

در مورد جنس این میزها باید گفت امروزه بیشتر میز تلویزیون های مدرن از جنس ام دی اف ساخته می شوند. میز تلویزیون طوسی ام دی اف هم یکی از آنهاست که در مدل های مختلف و متنوعی طراحی و ساخته می شود. در این میز ها ورقه های ام دی اف با روکشی به رنگ های طوسی روشن و تیره برای ساخت آماده می شوند و میز هایی با طرح های جدید ایجاد می کنند.

شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می توانم در خانه ام از میز تلویزیون طوسی استفاده کنم؟ باید گفت که به طور کلی قانونی برای این موضوع وجود ندارد اما توصیه می شود تنها در صورتیکه سالن خانه تان نورگیر است به سراغ رنگ طوسی برای وسایل و میز تلویزیون تان بروید؛ یا اینکه از ترکیب طوسی روشن به همراه سفید استفاده کنید.

میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی

چه رنگ هایی بهتر است در کنار میز تلویزیون طوسی قرار گیرد؟

رنگ های طوسی و سفید، طوسی و قهوه ای، طوسی و صورتی، طوسی و زرد، طوسی و آبی بهترین ترکیب ها را با هم ایجاد کرده و استفاده از این رنگ ها در کنار هم پیشنهاد های خوبی هستند. برای مثال خانه ای با مبلمان صورتی، کوسن هایی به رنگ طوسی، فرشی با تم رنگی طوسی و صورتی، پرده هایی با والان های صورتی رنگ، وسایل چوبی به رنگ طوسی و اکسسوری هایی از این دو رنگ، آماده داشتن یک میز تلویزیون طوسی رنگ خواهد بود.

میز تلویزیون طوسی تک رنگ و دو رنگ

بنا به سلیقه و تم رنگی خانه تان می توانید از میز تلویزیون طوسی تک رنگ یا دو رنگ استفاده کنید. در میز تلویزیون طوسی تک رنگ همانگونه که از اسمش پیداست تمامی قسمت های میز حتی پایه ها، رویه میز، تزیینات و دیگر بخش های آن از یک مدل رنگ طوسی استفاده شده است. در مدل میز تلویزیون طوسی دو رنگ از یک رنگ دیگر در کنار طوسی استفاده می شود که این رنگ ممکن است سفید، مشکی، طوسی تیره تر یا روشن تر، قهوه ای و یا طلایی و نقره ای باشد.

میز تلویزیون طوسی و طلایی

دو رنگ طوسی و طلایی که به نوعی رنگ های سرد و گرم محسوب می شوند، با تضادی جذاب و دیدنی در کنار هم قرار می گیرند. در این میز ها که تلفیقی از چوب و فلز هستند، از استیل طلایی رنگ در قسمت هایی از میز استفاده شده که بیشتر جنبه تزیینی دارند و در مواردی هم به عنوان پایه های میز تلویزیون به کار می روند. رنگ سرد و مات طوسی در کنار گرمای درخشنده استیل طلایی رنگ جلوه ای بی نظیر داشته و تغییر مثبتی در چیدمان خانه ایجاد می کند. بر روی میز تلویزیون طوسی و طلایی از گلدان ها و ظروف تزیینی طلایی رنگ فلزی به همراه گل های سبز درخشان می توان استفاده نمود.

میز تلویزیون طوسی و نقره ای

دو رنگ طوسی و نقره ای که هر دو فضایی رو به سردی دارند در کنار یکدیگر زیبایی فوق العاده را ایجاد می کنند. در این میز ها نیز بخش نقره ای رنگ، مربوط به استیل نقره ای است که به همان صورت قبل مورد استفاده قرار می گیرد. در مدل میز تلویزیون آینه ای، استفاده از آینه نقره ای رنگ بر روی زمینه طوسی رنگ میز تلویزیون نمای بسیار درخشنده و با شکوهی را خلق می نماید. همچنین میز تلویزیون طوسی با آینه کاری اکلیلی هم دارای زیبایی منحصر به فردی است و چشم ها را به سمت خود جلب خواهد کرد.

میز تلویزیون طوسی و قهوه ای

در میز تلویزیون طوسی و قهوه ای قسمتی هایی از میز که ممکن است رویه آن، درب کشو ها و یا بخش های دیگر باشد، از رنگ چوب استفاده می شود که این رنگ در کنار طوسی های روشن و تیره بسیار چشمگیر خواهد بود. اگر از میز تلویزیون طوسی و قهوه ای در خانه استفاده می کنید مبلمان راحتی، کوسن ها و پرده های تان را نیز از همین تم رنگی انتخاب کنید تا چیدمان خانه تان کامل شود.

رنگ دیوار پشت میز تلویزیون طوسی

هر رنگی را که برای میز تلویزیون تان انتخاب می کنید باید به رنگ دیوار پشت سر آن هم توجه کنید. سعی کنید بهترین و هماهنگ ترین رنگ را برای این دیوار انتخاب کرده و تصویری کامل از این بخش از خانه ایجاد نمایید. برای دیوار پشت میز تلویزیون طوسی باید رنگی انتخاب شود که با تم رنگی سایر وسایل جفت و جور باشد. مثلا اگر تم رنگی خانه تان آبی و طوسی است، رنگ دیوار پشت میز تلویزیون طوسی را به رنگ طوسی روشن انتخاب نمایید. همچنین از کاغذ دیواری طوسی و آبی هم می توان برای این کار استفاده کرد. در صورتیکه تم رنگی خانه تان سفید و طوسی است، دیوار پشت تلویزیون را سفید و اگر تم رنگی طوسی و صورتی را برای خانه انتخاب کرده اید، از کاغذ دیواری گل دار طوسی و صورتی برای دیواری پشت میز تلویزیون طوسی استفاده نمایید.

انتخاب این رنگ ها نوعی هارمونی و هماهنگی را در خانه پدید می آورد در صورتیکه با توجه به روحیات و شخصیت تان از رنگ های تند و متفاوت که ایجاد کننده کنتراست هستند هم می توانید استفاده کنید. مثلا انتخاب رنگ های طوسی و سرخابی یا طوسی و بنفش تیره فضایی پر انرژی را پدید می آورد. در چنین خانه ای دیوار پشت میز تلویزیون طوسی را به رنگ سرخابی یا بنفش تیره رنگ آمیزی کنید و یا از کاغذ دیواری با این تم رنگی استفاده نمایید. کاغذ دیواری مخملی با چنین رنگ هایی شکوه و جذابیت فوق العاده ای دارند و در کنار رنگ طوسی میز تلویزیون بسیار خاص و منحصر به فرد جلوه می کنند.

میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی
میز تلویزیون طوسی

خانه ایده آل خود را بسازید:

همنشینی رنگ طوسی و آبی در مبلمان و دکوراسیون منزل

مبل چستر طوسی و صورتی انتخاب اول نوعروسان و زیبا پسندانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<