ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی انتخابی مدرن و جذاب و پرطرفدار

چیدوپلاس 10 شهریور 1400

همه می دانیم که هر چه وسایل خانه بیشتر با هم ست و هماهنگ باشند، دکوراسیون هم بیشتر به سمت کامل تر و متناسب بودن پیش می رود. میز تلویزیون و میز جلو مبلی و همچنین آینه کنسول و میز تلویزیون وسایلی هستند که معمولا با هم ست می شوند و چون جزو وسایل چوبی خانه به شمار می روند، در صورت ست بودن با همدیگر به بهتر و زیباتر شدن چیدمان کمک می کنند. ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی در طرح های مدرن و کلاسیک و در رنگ های مختلفی با مدل های گوناگون ساخته می شوند.

بهترین ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی

ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی در انواع مختلف تولید می شوند، میزهای ام دی اف، میزهای طرح سنگ، میزهای ترکیبی استیل و ام دی اف یا شیشه لاکوبل، که در سایزهای مختلف طراحی و ساخته می شوند. طرح و رنگ ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی بر اساس سبک و تم رنگی چیدمان خانه انتخاب می شود. کافی است طرح مورد علاقه خود را با توجه به متراژ خانه و بزرگ یا کوچک بودن سالن انتخاب کنید و با توجه به نورگیر بودن یا کم نور بودن سالن یک رنگ مناسب را برای آن انتخاب نمایید.

مدل های ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی دو رنگ نیز که مدرن تر هستند برای خانه های امروزی مناسب اند. مثلا ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی سفید و قهوه ای، طوسی و رنگ چوب، سفید و طلایی از گزینه های خوب و جذاب ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی دو رنگ هستند. البته دو رنگ بودن ست به این معنا نیست که مثلا میز جلو مبلی از یک رنگ و میز تلویزیون از رنگی دیگر است، بلکه به این معنی است که در هر دو وسیله به یک شکل و یک میزان از این دو رنگ استفاده شده است.

همانگونه که گفته شد برای انتخاب طرح و رنگ ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی باید مواردی نظیر متراژ سالن و میزان نور را در نظر گرفت. این وسایل به دلیل حجم بزرگی که دارند به خوبی به چشم می آیند و در دکوراسیون تاثیر گذارند. بنابراین باید در انتخاب آنها دقت بیشتری نمود. پیشنهاد می شود برای خانه ای با سالن کوچک از رنگ های روشن برای ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی استفاده شود تا فضای خانه دلگیر و گرفته نشود. رنگ های روشن نظیر سفید و طلایی، سفید و رنگ چوب، سفید و کرم و نسکافه ای موجب می شوند تا سالن بزرگ تر و پر نور تر به نظر رسد. پس اگر خانه کم نوری دارید باز هم این رنگ ها در بهبود چیدمان شما موثر خواهند بود.

ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی

ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی سفید و طلایی

دو رنگ سفید و طلایی به زیبا ترین شکل ممکن در کنار هم قرار گرفته و تصویری چشم نواز ایجاد می کنند. در ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی سفید و طلایی معمولا بدنه میز ها از ام دی اف سفید ساخته می شود و استیل طلایی رنگ در قسمت هایی از آن به کار گرفته می شود تا با درخشندگی خاصی که دارد به زیباتر شدن این ست کمک کند. در یک مدل پر طرفدار از ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی سفید و طلایی از روکش طرح سنگ برای آنها استفاده می شود. این روکش که به رنگ سفید است دارای طرح هایی درست شبیه به رگه های سنگ طبیعی است و در کنار فلز طلایی رنگ یک همنشینی عالی را ایجاد می نماید. ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی سفید و طلایی در خانه ای با دکوراسیون سفید و کرم و یا صورتی روشن بسیار مناسب خواهد بود.

ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی قهوه ای

رنگ قهوه ای یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها برای وسایل چوبی است. خیلی ها دوست دارند این رنگ را که نمادی از چوب طبیعی، گرما و اصالت است را به عنوان رنگ غالب چیدمان خود انتخاب کنند. ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی قهوه ای که شامل رنگ چوب، قهوه ای های روشن، نسکافه ای، بلوطی و فندقی، قهوه ای های تیره مانند قهوه ای سوخته هستند، به صورت تک رنگ وقار خاصی دارند و یک ست شیک و قابل احترام محسوب می شوند. اما اگر به شکل دو رنگ ساخته شوند فانتزی تر بوده و مدرن تر به شمار می روند. همچنین رنگ قهوه ای فضای خانه را رو به سمت گرما برده و دلنشین تر می کند اما اگر می خواهید کمی تعادل در آن ایجاد کنید از رنگ سفید در کنار آن استفاده نمایید. در خانه ای با ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی قهوه ای استفاده از رنگ های کرم، طوسی، سبز تیره، بنفش سیر پیشنهاد های خوبی هستند.

ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی طوسی

اگر می خواهید فضای خانه تان را مدرن چیدمان کنید، از رنگ طوسی استفاده نمایید. ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی طوسی در خانه ای با چیدمان سفید، آبی، قهوه ای و صورتی هماهنگی فوق العاده ای ایجاد می کند و انتخاب خوبی به شمار می رود. اگر این رنگ را برای ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی انتخاب کرده اید سعی کنید در قسمت های دیگر خانه مانند مبلمان، رنگ دیوار ها و پرده ها و همینطور فرش ها از رنگ مکمل استفاده کنید تا فضا را از سردی و بی روح بودن به سمت تعادل و انرژی پیش ببرید. برای مثال مبلمان راحتی صورتی رنگ با کوسن های طوسی، فرش صورتی رنگ، دیوار هایی با کاغذ دیواری گل دار طوسی و صورتی، به همراه ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی طوسی رنگ یک چیدمان جذاب و صمیمی را تشکیل می دهد.

ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی مشکی و استیل

در این مدل ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی از رنگ مشکی برای آن استفاده شده و استیل طلایی رنگ و همینطور نقره ای برای تزیین به آن اضافه شده است. رنگ مشکی به تنهایی جذابیت خاصی دارد و اگر به صورت های گلاس هم استفاده شود براقیت ویژه ای پیدا می کند و این موضوع به زیبایی آن می افزاید. استیل طلایی رنگ هم که در کنار این مشکی براق قرار می گیرد زیبایی دو چندانی به ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی مشکی می دهد. خیلی از افراد رنگ مشکی را برای چیدمان خانه انتخاب می کنند که در این صورت ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی مشکی و طلایی به بهتر شدن دکوراسیون کمک زیادی خواهد کرد. به غیر از مشکی یکدست، از مشکی طرح سنگ گرانیت نیز در کنار استیل طلایی رنگ برای ساخت ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی مشکی و طلایی استفاده می شود که آن هم یکی از پر طرفدار ترین ست های دکوراسیون در خانه به شمار می رود.

ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی
ست میزتلویزیون و جلومبلی

بهترین چیدمان با ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی

اگر می خواهید دکوراسیون خانه تان بی عیب و نقص باشد می توانید علاوه بر ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی، آینه و کنسول را نیز به این جمع اضافه کنید و سالن خانه تان را در هماهنگی کامل چیدمان نمایید. همه این وسایل از یک طرح و رنگ یک مجموعه کامل و یکپارچه را ایجاد می کنند که می تواند به بهبود و زیباتر شدن دکوراسیون بی انجامد. در این صورت انتخاب رنگ آنها اهمیت ویژه تری خواهد یافت زیرا رنگ غالب دکوراسیون را تشکیل می دهند. سایر وسایل مانند مبلمان و اکسسوری ها را می توان بر اساس رنگ انتخابی چیدمان نمود و در نهایت یک تصویر شیک و ژورنالی از سالن خانه خلق کرد.

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز تلویزیون طرح سنگ ، انتخاب مشکل پسندان

کدام میز تلویزیون را انتخاب کنم؟چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<