ویدیو: چیدمان مبل و میز ناهارخوری

معمولا افراد با توجه به بودجه، سلیقه، دانش طراحی داخلی و …خرید و چیدمان مبل و میز ناهارخوری خود را انجام می دهند، اما بسیاری افراد پس از چیدمان خانه، متوجه دلنشین نبودن آن می شوند، اما با توجه به هزینه ی هنگفت تغییر، قادر به ایجاد تغییرات اساسی نیستند، بنابراین بهترین شیوه این است که برای چیدمان خانه یا به وفور عکس و اطلاعات در زمینه دکوراسیون داخلی مشاهده و مطالعه کنید و یا از یک دکوراتور کمک بگیرید، دکوراسیون زیبا با اصول چیدمان حرفه ای، مطمئنا زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

برای ایجاد بهترین چیدمان چرخی در داخل خانه بزنید و تصور کنید که همه جا خالی است و می‌توانید آن را از نو طراحی کنید هدف این است که اتاق پذیرایی و نشیمن تان را به زیباترین و بهترین وجه ممکن چیدمان کنید امروزه اتاق های نشیمن و پذیرایی با سبک پلان باز مد روز هستند و برای موقعیت‌های مختلف مناسب اند.

اتاق نشیمن را می‌توان با روش‌های مختلف تقسیم‌بندی کرد، مبلمان و میز ناهار خوری را جدا از هم بچینید به طوری که هر کدام قسمت مخصوص خود را داشته باشد.

انتخاب رنگ نشیمن و پذیرایی

رنگی که برای اتاق نشیمن انتخاب می کنید نه تنها بر ظاهر اتاق تاثیر می‌گذارد بلکه در احساسی که به شما منتقل می‌کند نیز موثر است، با رنگ ها میتوانید نشیمن و پذیرایی را بزرگ، کوچک، آرام یا پرشورنشان دهید. در انتخاب رنگ صبور باشید اگر از چند رنگ استفاده می‌کنید هماهنگی آنها را با هم در نظر بگیرید، استفاده از طرح ها و رنگ های زیاد، ظرافت کار شما را از بین می برد بنابراین حداکثر از سه رنگ استفاده کنید.

اگر فرش شما طرح دار است، از مبلمان با طرح ساده استفاده کنید و اگر مبلمان شما شلوغ و رنگی است، برای فرش از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

خرید وسایل

هنگام خرید مبلمان مطمئن شوید که ابعاد آن متناسب با منزل شماست همچنین به کیفیت و کارایی وسایل توجه کنید و نگذارید که ظاهر اثاثیه شما را فریب دهد، تعداد وسایل خانه را کم کنید و آنهایی را نگه دارید که زیبا و مفیدند، استفاده از قوانین فنگ شویی به شما کمک می کند تا اثاث اضافه را دور بریزید، گاهی برخی از آنها بسیار زیبا هستند اما با طرح اتاق جور در نمی آید و نکته آخر اینکه پیرو طرح های ساده باشید سعی کنید از مد روز در خرید وسایل بزرگ پیروی نکنید زیرا به سرعت از مد خارج میشوند.

با نگاهی به این ویدیو برای فضای داخلی خانه خود ایده بگیرید، دیدن این ویدیو می تواند جرقه یک فکر نو در طراحی هر چه بهتر خانه شما باشد.

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ویدیو: طراحی نشیمن یک خانه با سه رنگ مختلف

ویدیو: ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل – قسمت اول

یک هال و پذیرایی مستطیل را چطور چیدمان کنیم؟چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<