ویدیو: طراحی نشیمن یک خانه با سه رنگ مختلف

امروزه مبحث طراحی و معماری داخلی اهمیتی خاص یافته و سرشار از ظرافت و ریزه کاری ها است، یکی از مزایای معماری داخلی مشخص کردن بهترین چیدمان و رنگ آمیزی برای اشیاء در منزل و ایجاد زیبایی است. زیبایی منزل بسیار با اهمیت است زیرا قرار است افراد به مدتی طولانی در این فضا زندگی نمایند و فضای زندگی تاثیرات مختلفی بر روی روح و روان اعضای خانواده دارد.

اگر در مورد علم طراحی داخلی اطلاعات کاملی ندارید هنگامی که تصمیم برای انتخاب وسایل یک خانه گرفتید از جمله مهم ترین مسایل که باید در نظر بگیرید تناسب رنگ است، تمامی وسایل یک اتاق نشیمن باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر هماهنگی و تناسب، از رنگ هایی که فضا را آرامش بخش و شادی آفرین می کنند استفاده شود.

بیشتر مردم فکر می کنند برای ایجاد یک دکور زیبا باید تمامی وسایل از نو خریداری شود در حالی که می توان با استفاده از ایده و خلاقیت و با چینش مناسب وسایل موجود در کنار هم دکور زیبایی خلق کرد، بنابراین در هر چیدمانی به یاد داشته باشید که کلید زیبایی، وحدت است. با هماهنگ نمودن موفقیت آمیز تمامی عناصر یک دکوراسیون چشم گیر طراحی کنید.

قبل از شروع هر دکوری باید در مورد رنگ گزینی و ترکیب رنگ در مبلمان منزل اطلاعات داشته باشید، در این باره مطالب متعددی در سایت منتشر شده است که با مطالعه آنها می توانید چرخه رنگ و کارکردهای آن در دکوراسیون منزل را بشناسید.

در ویدیو آموزشی زیر روش استفاده از سه رنگ آبی، قرمز و بنفش را در یک دکوراسیون واحد مشاهده می کنید، همان طور که مشاهده می کنید با تغییر اکسسوری ها در یک طیف رنگی سه نوع دکوراسیون متناسب با سه نوع سلیقه متفاوت ایجاد شده است، شما کدام یک از این سه دکور را می پسندید؟

 

 

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

اگر می خواهید دکوراسیونی زیبا در منزل خود داشته باشید این ویدیو را ببینید

ویدیو: هارمونی رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل

ویدیو: ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل – قسمت اول

ویدیو: ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل – قسمت دومچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<