ویدیو: چند راهکار برای اسباب کشی راحت تر

چیدوپلاس 19 دی 1396 ،

جا به جایی منزل می تواند یک تنوع مثبت در زندگی ما باشد، اما سختی های خاص خودش را نیز دارد، اگر شما هم این روزها در تدارک جابه جایی منزلتان هستید در ویدیو زیر نکات اسباب کشی بهتر و منظم تر را ببینید تا با خیالی آسوده به منزل جدید بروید.

لیست لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی

کارتن های چند لایه و محکم با ابعاد مختلف- نوار چسب پنج سانتی-نوار چسب های رنگی- کاتر-برچسب جهت مشخص شدن وسایل شکستنی- روزنامه – در صورت نیاز فوم های حباب دار و ضربه گیر- پیچ گوشتی های دوسو و چهارسو

اصول صحیح بسته بندی، جابه جایی و چیدمان مجدد وسایل منزل به نحوی که کمترین آسیب به آنها وارد شود 

  1. به تعداد مورد نیاز کارتن تهیه کنید، سوپر مارکت ها و داروخانه ها محل خوبی برای تهیه کارتن جهت اسباب کشی می باشد.
  2. کارتن ها را مطابق با ویدیو برش دهید به طوری که حمل و نقل آن راحت باشد.
  3. برای حمل و نقل  وسایل بزرگی مانند کمدها و تخت ها همان طور که در ویدیو مشخص است یا کشوهای آنها را جدا کنید یا آنها را به وسیله نوار چسب پنج سانتی محکم کنید تا در جابه جایی آسیب نبیند.
  4. اگر کشوها را جدا می کنید آنها را از وسایلی مانند کتاب پر نمایید و از حمل و نقل وسایل کوچک در داخل کشوهای بدون در بپرهیزید.
  5. در هنگام جابه جایی وسایل الکتریکی که سیم های زیادی دارند مانند کامپیوتر، قبل از جابه جایی با موبایلتان از نحوه ی اتصال سیم ها به دستگاه عکس بگیرید تا وصل کردن آنها راحت تر باشد.
  6. از برچسب های رنگی برای تگ کردن جعبه ها مربوط به هر اتاق استفاده کنید و به مسئولان حمل وسایلتان بگویید هر برچسب مربوط به کدام اتاق است تا نیاز به جابه جایی مجدد آنها نباشد.
  7. پیچ ها و میخ هایی را که باز کرده اید در نایلن های مشخص قرار دهید تا پیدا کردن آنها ساده باشد.
  8. برای حمل لباس هایتان می توانید آنها را به همراه جالباسی شان در کیسه ای بزرگ قراردهید و دور آن را چسب بزنید و لازم نیست آنها را از جالباسی جدا کنید.
  9. برای حمل ظروف شکستنی از روزنامه یا پارچه استفاده کنید، می توانید از بشقاب و لیوان های یکبار مصرف کاغذی بین بشقاب ها و لیوان ها برای جلوگیری از شکستن آنها استفاده کنید.

در انتها باید نکات امنیتی را به درستی رعایت کنید، از شرکت های معتبر حمل بار استفاده کنید، وسایلتان را تنها نگذارید و لیست کارتن های خود را پس از رسیدن به مقصد چک کنید، امیدواریم روزهای شیرینی را در منزل جدید بگذرانید.

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/move home.mp4 in url


چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<