ویدیو: تخت خوابتان را اینطور مرتب کنید

چیدوپلاس 13 آذر 1396 ، ،

یک اتاق خواب باید همواره فضایی آرام بخش و راحت باشد و مکانی مناسب برای خواب و استراحت را فراهم آورد. اولین فاکتوری که در اتاق خواب جلب توجه می کند سرویس خواب شماست پس باید آن را به گونه ای چیدمان کرد تا احساس بهتر و در نتیجه خواب بهتری داشته باشید.

اولین نکته این است که هر روز تخت تان را مرتب کنید؛ شاید در نگاه اول مرتب کردن هر روزه تخت خواب کار بیهوده ای باشد چرا که شب دوباره مجبورید نظم آن را به هم بزنید اما در واقع مرتب کردن تخت خواب در ابتدای صبح نه تنها وقت چندانی از شما نمی گیرد بلکه همین دستاورد کوچک در طول روز ضمیر ناخودآگاه شما را برای کسب موفقیت های بیشتر ترغیب می کند.

در کتاب قدرت عادت نوشته “چارلز دوهینگ” آمده است: مرتب کردن روزانه تخت خواب با ویژگی هایی مثل احساس خوشبختی بیشتر، بازدهی بهتر، و توانایی بیشنر برای افزایش درامد در ارتباط است.

برای نرمی و لطافت پوشش های تخت خوابتان علاوه بر نوع جنس و مرغوبیت پارچه، شستشوی مرتب و استفاده از نرم کننده ها ضروری است، هیچ چیز آرامش بخش تر از دراز کشیدن روی ملحفه ی تمیز نخواهد بود.

استفاده از بالش ها با ابعاد متفاوت و کوسن های فراوان و اضافه کردن یک بالش بلند لوله‌ای یا شکلاتی شکل بر زیبایی تخت می افزاید، ترجیحا از ملحفه هایی به رنگ سفید، اتو کشیده و با کیفیت استفاده کنید زیرا نقش مهمی در پاکیزگی و مرتب بودن اتاق دارد؛ تکرار طرح خاصی بر روی پتو و روبالشی ها می تواند به دکوراسیون اتاق انسجام و هماهنگی بیشتری ببخشد؛ پتو را به صورت تا شده در قسمت پایین تخت خواب قرار دهید.

ویدیوی زیر را ببینید و به راحتی احساسی که از خوابیدن روی تخت خواب هتل دارید روی تخت خود در خانه تجربه کنید.

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/bed camtasia.mp4 in url

خانه ایده آل خود را بسازید:

روتختی مدرن یا کلاسیک؟ کدام برای منزلم مناسب است؟

تخت خواب های لوکس و مدرن با هد بورد یا تاج های پارچه ای

این مدل های لوستر یا چراغ سقفی برای اتاق خوابتان مناسب است

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<