درب اتاق خواب سفید ؛ زیبا، شیک و متناسب با هر دکوراسیونی

چیدو پلاس 01 مهر 1402

برای انتخاب درب های داخلی خانه تنها سبک و مدل آن مهم نیست و رنگ آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. مدل درب اتاق خواب سفید یکی از پر طرفدار ترین ها و زیبا ترین درب های داخلی محسوب می شود و انتخابی است که با هر سبک و مدلی از دکوراسیون و هر تم رنگی سازگاری فراوان دارد. درب سفید اتاق خواب زیبا و شکیل است و چه در طرح های مدرن و چه کلاسیک می تواند تاثیر فوق العاده ای در بهتر شدن فضای داخلی خانه داشته باشد. ما این متن را به موضوع درب اتاق خواب سفید رنگ اختصاص دادیم تا اگر قصد خرید درب را دارید، با این رنگ بیشتر آشنا شوید.

درب اتاق خواب سفید چه ویژگی هایی دارد؟

این سوال را به نوع دیگری هم می توان مطرح کرد و آن این است که چرا درب اتاق خواب سفید رنگ را انتخاب کنیم؟ این رنگ چه ویژگی ها و خصوصیاتی را به فضای داخلی خانه اضافه می کند که باعث شده افراد زیادی در هنگام خرید درب به سراغ آن بروند؟ در پاسخ باید گفت که رنگ سفید با سادگی و روشنی که دارد فضای داخلی خانه را زیبا تر و دل باز تر می کند. این مخصوصا برای کسانی که خانه شان کوچک است و می خواهند به طریقی این فضای کوچک را بزرگ تر جلوه دهند، بسیار مهم است. در واقع همانطور که می دانید کاربرد رنگ های تیره برای فضا های کوچک و محدود مناسب نیستند و باعث می شوند فضا از آن چه که هست، کوچک تر جلوه کند.

ویژگی دیگر درب اتاق خواب سفید رنگ آن است که با رنگ های دیگری که در چیدمان خانه استفاده شده است، همخوانی بیشتری دارد. در واقع شما از هر رنگی که در دکوراسیون خانه تان استفاده کرده باشید، درب سفید اتاق خواب می تواند به راحتی با آن ست شود. هم رنگ های گرم و هم رنگ های سرد با سفید تناسب و هماهنگی کافی را دارند. خوبی انتخاب درب اتاق خواب سفید رنگ آن است که اگر قصد تغییر دکوراسیون خانه تان را داشته باشید و این کار را انجام دهید، دیگر نیازی به رنگ کردن مجدد درب ها و یا تعویض آنها نخواهد بود. مورد دیگر آنکه مدل درب اتاق خواب سفید هم با سبک های مدرن و هم سبک های کلاسیک و سنتی هماهنگ است. به این معنا که درب سفید اتاق خواب هم با خانه ای با سبک کاملا مدرن و حتی مینیمال جور در می آید و هم در خانه ای با سبک کلاسیک هماهنگ و همخوان است.

درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید

انواع مدل درب اتاق خواب سفید رنگ

انواع طرح و مدل درب اتاق خواب سفید متنوع و گوناگون است. شما می توانید تعداد بی شماری از طرح ها و مدل های این درب های شکیل و زیبا را در بازار پیدا کنید و بهترین آنها را برای خانه خود تهیه نمایید. بعضی از انواع مدل های درب اتاق خواب سفید کاملا ساده و یکدست است و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی بر روی آن است. این طرح ها ممکن است از چند خط ساده افقی یا عمودی تشکیل شده باشد و یا آنکه طرح های پیچیده تری را شامل شود. برای مثال درب اتاق خواب سفید رنگ با دو قاب و یا چهار قاب، دربی با خطوط تراش کاری شده عمودی، درب سفید اتاق خواب همراه با آینه، درب شیشه کاری شده با شیشه های مات و یا طرح های حک شده بر روی آن، درب های سفید مدل کلاسیک با تزیینات خاص این سبک و انواع متنوع دیگری از مدل ها، همگی انتخاب هایی عالی برای خانه ها به شمار می روند.

  • درب چوبی اتاق خواب سفید : معمولا درب اتاق خواب ها یا از چوب و یا ام دی اف و نئوپان ساخته می شوند. در میان این متریال ها درب چوبی اتاق خواب سفید بیشترین و بالاترین کیفیت را دارد و درب های نئوپان کم ترین کیفیت را ارائه می دهند. اما متریال ام دی اف هم از نظر کیفیت و هم قیمت بسیار مناسب و معقول خواهد بود.
  • مدل درب اتاق خواب سفید همراه با آینه: برای کسانی به دنبال راهی جهت استفاده از متریال آینه در خانه هستند، درب سفید اتاق خواب همراه با آینه می تواند یک انتخاب خوب محسوب شوند. این درب ها به گونه ای هستند که در بخش داخلی آنها که از سمت اتاق خواب دیده می شود، آینه نصب می شود که این آینه هم می تواند به شکلی ساده باشد و هم با طرح های مختلفی بر روی درب کار شود.
  • مدل درب اتاق خواب سفید همراه با شیشه: در این مدل بخش هایی از درب اتاق که به رنگ سفید است، با شیشه ای مات و یا طرح دار پوشیده شده است. این شیشه ها به گونه ای هستند که با وجود مات بودن نور از آنها عبور کرده و فضای بیرونی اتاق را هم می توانند کمی روشن تر کنند. اگر خانه تان کوچک است و سالن از وجود پنجره بی بهره است، مدل درب اتاق خواب سفید شیشه دار یک انتخاب بسیار مناسب خواهد بود. در این درب ها مدل شیشه ها و نحوه نصب آنها نیز بسیار متنوع است. در بعضی از آنها بخش مرکزی درب دارای شیشه است، در بعضی دیگر شیشه ها به شکل قاب های مستطیلی شکل در بالای درب نصب می شوند، در بعضی دیگر از مدل ها شیشه به فرمی دایره ای یا بیضی شکل است.

ترکیب های مختلف رنگی در درب اتاق خواب سفید

گاهی اوقات به جای آنکه از یک درب سفید اتاق خواب به شکل ساده و یکدست استفاده شود، می توان از بعضی ترکیب های رنگی در کنار سفید استفاده نمود. مثلا درب اتاق خواب سفید طلایی و یا درب سفید و قهوه ای یا سفید و طوسی و غیره. انتخاب هر کدام از این ترکیب ها به تم رنگی دکوراسیون خانه و طراحی داخلی منزل تان بستگی دارد. مثلا یک درب اتاق خواب سفید طلایی برای خانه ای لوکس و کلاسیک که در آن از گچبری های طلایی رنگ بر روی سقف و یا قاب بندی های طلایی بر روی دیوار استفاده شده است، گزینه ای کاملا عالی و مناسب به شمار می رود. یا مثلا یک درب سفید اتاق خواب همراه با خطوطی قهوه ای رنگ برای خانه ای که در آن از وسایل چوبی قهوه ای رنگ بیشتری استفاده شده، هماهنگی بهتری را ایجاد می نماید.

دستگیره درب اتاق خواب سفید

بر روی دربی با زمینه سفید رنگ می توان از دستگیره های نقره ای، طلایی و مشکی استفاده نمود. اگر به دنبال داشتن یک درب اتاق خواب سفید کاملا مدرن هستید، انتخاب یک دستگیره ساده مشکی عالی خواهد بود. دستگیره های مشکی رنگ چند وقتی است که مد شده اند و ظاهری بسیار جذابی به مدل درب اتاق خواب سفید می دهند. چنانچه برای درب اتاق خواب سفید طلایی به دنبال دستگیره ای مناسب می گردید، بدیهی است که دستگیره های طلایی رنگ انتخاب های بهتری برای شما محسوب می شوند. در مورد شکل و مدل دستگیره هم باید گفت که سبک و طرح ایجاد شده بر روی درب تاثیر مستقیمی بر فرم و مدل دستگیره دارد. اگر مدل درب اتاق خواب سفید کلاسیک و سنتی است، دستگیره ای با فرم کلاسیک که ممکن است حتی کمی منحنی هم باشد، می تواند گزینه ای مناسب برای آن به شمار رود.

درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید
درب اتاق خواب سفید

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

مدل های مختلف کمد دیواری سفید و طلایی

خانه ای زیبا، جذاب و لوکس با مبل استیل سفید و طلاییچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<