ویدیو: نکات طلایی در چیدمان میز ناهار خوری

چیدوپلاس 06 آذر 1396 ، ،

شاید برای شما هم این سوال مطرح باشد که چطور میز ناهارخوری تان را از سادگی در آورده و جلوه خاصی به آن بدهید و مهمانانتان را با مهارت های خانه داری خود شگفت زده کنید. در این مطلب اصول یک چیدمان میز ناهار خوری بی نقص را خواهید خواند:

اولین نکته این است که پیش از حضور مهمانتان میز و ظروف مربوط را آماده کنید، میز چیده شده جزئی از دکور منزل شماست همچنین این فرصت را به شما می دهد که چیزی را از قلم نیندازید.

چند شاخه گل فصلی یا یک شمعدان رنگ و لعاب بهتری به میز شما می دهد. همچنین استفاده از زیر بشقابی یا رانر جلوه ی میز را چندین برابر می کند.

بشقاب هایی که نیاز دارید، بشقاب اصلی، بشقاب سالاد و بشقاب سوپ‌خوری هستند که به ترتیب بر روی هم قرار می‌گیرند. سعی کنید آنها از لحاظ جنس، رنگ و مدل با هم هماهنگی داشته باشد.

محل قرارگیری لیوان‌ها در سمت راست و بالای بشقاب‌ها است. بهتر است برای هر مهمان یک لیوان و یک جام در نظر گرفته شود تا به زیبایی میزتان بیفزاید و مهمان قادر به خوردن دو نوع نوشیدنی باب میل خود باشد.

اگر زمان دارید بدانید که تا زدن و تزئین دستمال کاغذی روی میز تاثیر فوق العاده ای بر جلوه میز دارد. آموزش های متعددی از تزئین دستمال سفره  را می توانید در صفحات اینترنتی بیابید

اگر ظروفتان قدیمی شده و مد روز نیستند، با اضافه کردن گل، رومیزی و رانرهای زیبا و دستمال سفره های طرح دار به آنها تنوع دهید. تصور نکنید که چیدمان های شیک و مدرن میز نیاز به مخارج گزافی دارد، فقط کافی است کمی سلیقه، دقت و خلاقیت به کار برید.

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/Untitled Project.mp4 in url

خانه ایده آل خود را بسازید:

چه میز ناهارخوری ای برای خانه کوچکم مناسب است؟

از بشقاب های تزئینی برای دکوراسیون نهارخوری استفاده کنیدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<