جدیدترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای پذیرایی

طرح های زیبا و نقش و نگار های تازه ای که با نام کاغذ دیواری ارائه می شوند، نتیجه ی پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت طراحان دکوراسیون داخلی هستند. کاغذ دیواری های سه بعدی نوع خاصی از کاغذ دیواری هستند که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند و برند های مطرحی آنها را تولید میکنند. اسم گذاری این نوع کاغذ دیواری به این دلیل است که نقوش و رنگ های چاپ شده در آن بصورتی هستند که شما با نگاه کردن به آن تصور میکنید یک شی سه بعدی و متحرک می بینید. در حقیقت این حقه ی استفاده ی هوشمندانه از خطوط و رنگ ها است که ما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی منزل با دنیایی از طرح ها و رنگ ها مواجه هستید که تمام سلیقه  ها را راضی خواهد کرد. کاغذ دیواری های سه بعدی هم بصورت آماده و هم با قابلیت سفارش شخصی در ابعاد مورد نیاز دیوار قابل سفارش هستند که تفاوت آنها معمولا در نوع چاپ است. مثلا ممکن است چندین تکه جدا از هم باشند که هنگام نصب کنار هم چسبیده می شوند. مهمترین نکته، نوع رنگ و کاغذ استفاده شده در چاپ است که توسط دستگاه هایی با ابعاد بزرگ مطابق اندازه های دیوار شما چاپ میشوند تا تصاویر کامل و درسته روی دیوار نقش ببندند.کاغذ دیواری های سه بعدی حس حرکت و زندگی را در محیط چند برابر میکنند و میتوانند ظاهر لوکس، مدرن یا حتی سنتی ایجاد کنند. بطور مثال برای سبک های مدرن خطوط راه راه افقی و برای فضاهای شلوغ، طرح های مینیمال مناسب اند. در این مطلب قصد داریم جدید ترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای پذیرایی را معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید:

آجرهای پرفروش

نقش های آجری پرفروش ترین نوع کاغذ دیواری سه بعدی هستند که رنگ و بویی طبیعی و هویتی ایرانی به منزل شما می دهند. این نوع کاغذ دیواری سه بعدی معمولا هزینه ی مقرون بصرفه تری از بکار بردن خود آجر در دیوار منزل دارد و طراحی خاص آن شامل یک کاغذ کاملاً برجسته است که بصورت سه بعدی نمای آجری را به بیننده القا میکند. حس نوستالژیک و سنتی طرح آجر میتواند منزل شما را صمیمی تر و گرم تر کند. این کاغذ دیواری مطمئناً مهمانان شما را فریب می دهد و برایشان مهیج است.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

سنگ های آنتیک

کاغذ دیواری های سه بعدی از طرح های معماری، گل های بزرگ و نقاشی های مدرن و معاصر الهام گرفته اند و میتوانند بافت یک متریال را به خوبی در طرح سه بعدی خود، شبیه سازی کنند. سنگ های آنتیک صنعتی تر هستند و از الگوهای شلوغ کاغذ دیواری های سه بعدی محسوب میشوند. اگر میخواهید دیوار پشت تی وی یا کاناپه ی اصلی خود را دیزاین کنید، این نقوش تکراری و چشم نواز به شکل سنگ های آنتیک انتخاب خوبی هستند. مستطیل های سنگی تکراری و جذاب هستند و به خوبی با مبلمان استیل یا راحتی و رنگی ست می شوند. اگر به الگوی صنعتی و ساختمانی مشابه علاقه دارید، الگو های تکرار شونده ی سنگ برای شما مناسب اند و میتوانید تاثیر آنها را در دکور اصلی خانه ببینید و با صرف هزینه ی کم و زمان کوتاهی، تغییری چشمگیر در خانه داشته باشید.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

الگوهای هندسی

هندسه و تناسبات یکی از روش های خلق آثار هنری از قدیم تاکنون بوده است، دایره، مربع و خطوط متوازن از محبوب ترین الگو های هندسی هستند که استفاده ی زیادی در طراحی داخلی دارند. الگوهای هندسی مدرن برای کاغذ دیواری سه بعدی، زیبایی متفاوتی دارد و میتواند فضای آرامش بخش و جذابی در محیط پذیرایی ما ایجاد کند. دیدن الگوهای تکرارشونده سرگرم کننده است. شکل های هندسی کوچک و بزرگ روی یک دیوار میتواند مبلمان رنگی ما را بولد تر نشان بدهد و فضا را از یکنواختی خارج کند.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

لمسی از طبیعت

برای آنکه حس و حال طبیعت را به خانه بیاورید، میتوانید از کاغذ دیواری های سه بعدی با نقش جنگل، دریا و کوهستان استفاده کنید تا فضای آرامش بخشی در دل خانه داشته باشید و خود را در فضاهای متفاوتی از دنیای ماشینی تصور کنید. شما میتوانید گلها و حیوانات رنگی را به کمک این کاغذ دیواری ها به خانه بیاورید و یک دیوار چشم فریب و زیبا در دکور منحصر بفرد منزل خود داشته باشید.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

طرح های مدرن

شما با هر نوع سلیقه ای امکان انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی محبوب خود را دارید. برای دکوراسیون های مدرن یک تصویر پرتره زیبا یا الگو های رنگی بسیار پرطرفدار هستند. طرح کاغذ دیواری مدرن سه بعدی همان نقاط کانونی منزل شماست که باعث جذابیت دیوار و برقراری یک محیط خاص و هنری میشود.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

طرح های سیاه و سفید

هیچ لزومی برای رنگی بودن کاغذ دیواری سه بعدی وجود ندارد و رنگ های سفید و مشکی میتوانند هنرمندانه طرحی سه بعدی را روی دیوار پذیرایی به تصویر بکشند. تصاویر طبیعت یا حیوانات سیاه و سفید، زیبایی ظریفی را به محیط می بخشند و در عین حال چشم انداز متفاوتی در منزل شما ایجاد می کنند. الگوهای تکرار شونده سیاه و سفید هم، ابعاد بزرگ و طراحی زیبایی دارند که با اجزای دکوراسیونی شما تطبیق پیدا میکند.

کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی
کاغذ دیواری سه بعدی

دیوار های خانه نقش اساسی در ترکیب اصلی دکور منزل دارند. اتاق نشیمن، پذیرایی و اتاق خواب قابلیت استفاده از طرح های متفاوتی مثل یک منظره ی خاص، شهر های مشهور، الگو های انتزاعی و نقاشی های الهام بخشی را دارند. به علت منحصر بودن کاغذ دیواری های سه بعدی توصیه می کنیم تنها در سطوح محدودی از آن استفاده کنید که در طولانی مدت برای شما خسته کننده نباشد. شما میتوانید دیوار های اصلی را با نقوش آرامش بخش مثل جنگل و پرندگان دیزاین کنید و باقی دیوار ها را ساده بگذارید تا کاغذ دیواری های سه بعدی به خوبی، زیبایی خود را نشان بدهند.

خانه ایده آل خود را بسازید:

چه طرح کاغذ دیواری انتخاب کنم؟

ویدیو: مدل کاغذ دیواری نشیمن و پذیرایی و پشت تلویزیون

ویدیو: آموزش نصب کاغذ دیواری

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<