مدل های متنوع میز اتو کمدی یا کابینتی به همراه قیمت

چیدوپلاس 22 شهریور 1400

میز اتوی کمدی یا کابینتی نسبت به میز اتو های معمولی دارای کارایی بیشتری است و به دلیل داشتن کمد یا کشو و نظم دادن به فضای خانه کارآمد و کاربردی تر از میز اتوهای معمولی است. پس از خرید این میز اتو تنها کافیست یک جای مناسب برای قرار دادن آن در اتاق خواب یا اتاق لباس شویی پیدا کنید وبه راحتی از مزایای آن استفاده نمایید.

برای کار کردن با میز اتو کمدی اصلا کار سختی نخواهید داشت و کافیست دو طرف میز اتو را که بر روی یک کمد سوار شده است، باز کرده و شکلی افقی به آن بدهید. پس از انجام کار و تمام شدن اتو کاری دوباره دو طرف میز اتو را بسته و به نوعی آن را جمع کنید. معمولا میز اتو کمدی یا میز اتو کمد دار در یک جای ثابت قرار می گیرد و برای هر بار استفاده جای آن را تغییر نمی دهند. این میز در جایی از اتاق خواب گذاشته می شود که در اطراف آن فضا به اندازه کافی باز باشد و فضای مناسب برای اتو کاری وجود داشته باشد.

مزایای میز اتو کمدی

بزرگ ترین مزیت میز اتو کمدی آن است که این میز جایی ثابت و مشخص برای خود داشته و برای هر بار استفاده از آن نیازی به جابجا کردن میز اتو نیست. به این ترتیب علاوه بر استفاده راحت تر، دیگر مشکلی از بابت پیدا کردن یک جای مناسب برای قرار دادن آن نیز وجود ندارد. مزیت مهم دیگر میز اتو کمدی آن است که هر چیزی که برای اتو کاری به آن نیاز دارید را می توانید در کنار آن و درون کمد بگذارید. حتی وسایلی نظیر چرخ خیاطی خود را با توجه به ابعاد محفظه می توانید داخل میز اتوی کمد دار قرار داده و در هنگام نیاز این میز را تبدیل به میز خیاطی خود نمایید.

از مزایای دیگر میز اتو کمدی آن است که وقتی میز اتو دارای یک مکان مشخص و ثابت باشد، امکان آلوده شدن آن کمتر وجود ندارد و می توانید اطمینان داشته باشید که لباس های تمیز و خوشبوی خود را در محلی عاری از میکروب اتوکشی می نمایید.

میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی

معایب میز اتو کمدی

یکی از مهم ترین معایب میز اتو کمدی آن است که برای انجام اتوکاری بر روی آن نیاز است که سر پا بایستید. برای اتو کردن یک یا دو لباس این موضوع مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر تعداد لباس ها بیشتر باشد سر پا ایستادن برای مدت طولانی آزار دهنده خواهد بود؛ مگر اینکه از مدل صندلی دار آن استفاده نمایید. از معایب دیگر میز اتو کمدی به موضوع اندازه بزرگ آن می توان اشاره کرد. در صورتیکه دارای یک اتاق خواب با متراژ کوچک هستید، استفاده از میز اتو کمد دار امکان پذیر نیست و بهتر است از میز اتو هایی با حجم و اندازه کوچک و جمع شونده استفاده کرد.

انتخاب طرح و مدل میز اتو

میز اتو کمد دار ممکن است دارای کشو و یا فاقد آن باشد. خوبی میز اتو کمد دار آن است که در قسمت کمد و کشو ها می توان وسایلی را قرار داد. اتو، وسایل مربوط به اتو کاری، وسایل مربوط به خیاطی مانند نخ و سوزن، و هر وسیله دیگری که به این کار مربوط است برای گذاشتن داخل کمد این مدل میز اتو مناسب خواهد بود. شکل و طرح و رنگ این میز ها بسیار متنوع هستند و شما می توانید با توجه به تم رنگی اتاق خواب خود یکی از آنها را انتخاب کنید. معمولا میز اتو کمد دار سفید با میز اتویی با پارچه روکش گلدار رنگی یکی از پر طرفدار ترین میز اتو های موجود در بازار است. جزییات در مدل ها و طرح های این میز های کمد دار بسیار زیاد است مثلا بعضی از آنها دارای سبد حصیری هستند، بعضی دیگر کشو دارند، یک مدل دیگر دارای کابینت دو درب است و یک مدل کمدی تک درب دارد که با توجه به کاربری مورد نیاز خود می توانید یک مدل را انتخاب نمایید.

نکات مهم در خرید میز اتو کابینتی

جنس چوب و پارچه مهم ترین نکته ای است که در هنگام خرید این میز اتو باید به آن توجه کرد، در مرحله ی بعدی به ابعاد میز و تناسب آن با محل قرارگیری و سپس به کیفیت ریل ها و تعداد طبقات و کشوها و وزن آن دقت نمایید.

میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی
میز اتو کمدی

قیمت میز اتو کمدی

بسته به ابعاد و جنس میز اتو کمدی قیمت آنها متفاوت خواهد بود. همچنین هر چه امکانات میز اتو کمدی بیشتر باشند مثلا تعداد کشو ها یا طبقات درون کمد بالاتر باشد، طبیعتا قیمت آن هم بالاتر است. اما به طور کلی می توان گفت که قیمت یک میز اتو کمد دار از جنس ام دی اف در بازار از حدود ۶۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. این میز ها که با نام میز اتو کمدی و چرخ خیاطی هم به فروش می رسند، وسیله ای بسیار کاربردی هستند و پرداخت این قیمت برای خرید یکی از آنها مقرون به صرفه به نظر می رسد.

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز اتو دیواری، مزایا و معایب و بهترین محل نصب

ویدیو: روش صحیح اتوکشی لباس هاچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<