استفاده از رنگ صورتی در خانه، رنگ عشق و عاشقی بدون قید و شرط

چیدوپلاس 14 مهر 1399 ،

صورتی همیشه در ذهن ما رنگی دخترانه و فانتزی محسوب می شده است و در اتاق خواب، لباس ها و سایر وسایل دختران از این رنگ استفاده زیادی کرده ایم تا اصطلاحا محیطی پرنسسی ایجاد کنیم؛ اما در حقیقت صورتی رنگی ظریف و زیبا است که نماد آرامش، لطافت و احساسی صادقانه می باشد و در همه جا قابل استفاده است. صورتی نماد عشق و محبت است که در فرهنگ های متفاوت از آن به عنوان رنگی شادی آور و امیدوار کننده به نتایج مثبت یاد میشود، این رنگ به غیر از محیط های خانگی در محیط های روانشناسی و آموزشی و بسیاری از گالری ها استفاده می شود. شخصیت های علاقه مند به رنگ صورتی معمولا خصوصیات رفتاری آرام، مهربان و حساس و روحیه ای ساپورتیو دارند و سعی دارند از دیگران به نحوی مراقبت کنند. وجود رنگ صورتی در محیط زندگی بخصوص در اتاق کودکان به شما احساس مسئولیت و به فرزندانتان آرامش القا می کند. در عین حال استفاده ی بیش از حد از این رنگ میتوانند استرس زا باشد و ضربان قلب را افزایش دهد. همان طور که گفتیم بعضی ها صورتی را رنگی دخترانه و مناسب فضاهای زنانه میدانند اما در فرهنگ امروز و قوانین مدرن و روانشناختی دکوراسیون، صورتی در ترکیب با رنگ های متفاوت میتواند اثرات کاربردی بسیار زیبایی در فضا داشته باشد و محیطی دوست داشتنی و آرامش بخش ایجاد کند. رنگ صورتی از ترکیب رنگ قرمز و سفید با درجات متفاوت بوجود می آید و هر چقدر رنگ سفید بیشتری داشته باشد صورتی روشن تر و پاستلی تر خواهد بود. سرخابی، صورتی جیغ، کالباسی و صورتی چرک از انواع متفاوت رنگ های تنالیته ی صورتی هستند.

خانه ای با صورتی بی حد و مرز

رنگ صورتی نماد زندگی شیرین و بیان احساسات زیبا است که قدرت تطبیق پذیری بالایی با متریال های گوناگون مثل شیشه، استیل، حصیر و خز و با رنگ های گوناگون نظیر طوسی، سرمه ای، سبز، زرشکی، بنفش و زرد دارد. رنگ صورتی در دکوراسیون خانه بسیار پراستفاده است و میتوان اکسسوری های نقره ای، طلایی و مسی را به راحتی با آن ست کرد و ظاهر لوکس بی نظیری در محیط خانه بوجود آورد. رنگ صورتی با درجه های تیره و روشن خود میتواند در انواع فضاهای خانه مثل سرویس بهداشتی، آشپزخانه، نشیمن و اتاق خواب، حضور پیدا کند و حس لذت بخش و صمیمانه ای به محیط بدهد.

دیوار هایی با طرح صورتی

برای داشتن دیوار های صورتی میتوانید از مبلمان سرمه ای یا سبز تیره برای زیبایی و بولد کردن فضای نشیمن، به همراه تابلو هایی با قاب سفید یا طلایی براق استفاده کنید. همچنین میتوانید از کاغذ دیواری هایی با پترن نقوش هندسی سنتی یا گل های صورتی رنگ استفاده کنید تا دیوار های خاص و چشم نوازی داشته باشید.

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

مبل های صورتی رنگ در یک نشیمن رویایی

صورتی نماد شجاعت و احساسات هیجان انگیز است که قدرت تاثیر گذاری زیادی در محیط دارد. بطوریکه که تنها یک پرده یا کوسن سرخابی میتواند مبلمان شما را در مرکز توجه قرار دهد. رنگ سرخابی انرژی زیادی در محیط دارد که در میان دیوار های خاکستری یا سفید رنگ منزل شما معجزه میکند. رنگ صورتی تند میتواند سبک دکوراسیونی شما را به شیوه ی پاپ آرت نزدیک کند و صورتی های ملایم با چوب های طلایی رنگ میتواند دکوراسیون کلاسیکی در فضای نشیمن شما برپا کنند که همیشه جلوه ی تازه ای دارند و هیچوقت از آن خسته نخواهید شد. همچنین صورتی پاستلی در کنار رنگ های خنثی مثل زغالی و طوسی جذابیت زیادی دارد که باعث میشود بتوانید یک دکوراسیون فانتزی و مدرن داشته باشید.

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

اتاق خواب خیال انگیز

صورتی ترکیب های رنگی هیجان انگیزی دارد که با توجه به خلق و خو و ابعاد اتاق خوابمان میتوانیم از آنها استفاده کنیم. یک اتاق میتواند تماما صورتی باشد تا ما را به دنیای فانتزی خودمان ببرد. آباژور های صورتی، پرده های مخملی صورتی، اکسسوری های دیواری رنگارنگ روی دیوار های صورتی و بنفش همه ی چیزی است که ما دوستداران این رنگ از اتاق ایده ال خود انتظار داریم. ترکیب روتختی قرمز و صورتی با بالشت های سفید و پترن خالخالی اتاق ما را به یک گالری دلچسب تبدیل میکند که ساعت های زیادی بدون خستگی در آن سپری کنیم. صورتی طوسی از شیک ترین ترند های روز فشن و دکوراسیون است که به راحتی نمیشود از انتخاب این ترکیب برای سرویس خواب خود صرف نظر کرد. ترکیب صورتی تند به همراه سورمه ای پر انرژی اتاق کار و سرگرمی بدون رقیبی برای شما بوجود می آورد که دنج ترین قسمت خانه ی شما خواهد بود.

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

طعم صورتی آشپزخانه

ترکیب رنگ صورتی با سنگ طبیعی رو کابینتی یا جزیره ی آشپزخانه ظاهر فوق العاده ای دارد که نظر همه را به خود جلب میکند. صورتی پاستلی و سبز نعنایی از ترکیبات اسرار آمیز دکوراسیون داخلی هستند که ما را به سرزمین عجایب و پترن های خاص و متنوع میبرند. کاشی های سبز نعنایی با یخچال و گاز صورتی جلوه ی تمام عیار دکوراسیون فانتزی و مدرن هستند.

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

کاشی های آرام بخش

صورتی از رنگ های محبوب طراحان داخلی است که در فضاهای متفاوتی کاربرد دارد؛ این رنگ به علت القا کردن حس آرامش برای سرویس بهداشتی و حمام در ترکیب با سفید استفاده میشود. کاشی های سفید و صورتی نظم و پاکیزگی در محیط بوجود می آورند و شما را از تنش های روزمره دور می کنند.

دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی
دکوراسیون صورتی

صورتی رنگ عاشقی است که به معشوق خود رسیده است، با این رنگ احساسات متفاوتی را تجربه کرده و نشاط و حس خوب زندگی را در منزل خود حس می کنید. پس برای داشتن حس آرامش و تازگی حتما از رنگ صورتی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

خانه ایده آل خود را بسازید:

یک اتاق نشیمن صمیمی و چشم نواز با مبل صورتی

رنگ صورتی در اتاق خواب، خلق یک فضای با طراوت و پر احساسچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<